Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Brady Workstation uygulamalarıyla istediğiniz etiketi tasarlayın

Brady Workstation uygulamalarıyla istediğiniz etiketi tasarlayın

PAYLAŞ

Brady Corporation, kaliteli ürün ve kablo etiketleriyle güvenlik işaretleri tasarlamak için profesyonel ve sezgisel uygulamalar sunan dijital bir platform oluşturmuştur. “Brady Workstation” ile etiket tasarımı, daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir ve merkezi güncellemeler sayesinde hızla yeni etiket standartlarıyla uyumlu hâle getirilebilir.

İhtiyacınız olan uygulamaları seçin

Brady Workstation, çeşitli profesyoneller için pratik etiket tasarımı sağlar. İhtiyacınız olan uygulamaları seçin, 30 günlük deneme sürümünü indirin ve memnun kaldığınızda satın alın. Mevcut uygulamalar, kullanıcıların veri içe aktarma ve karmaşık sıralar dahil, etiket oluşturmayı otomatik hâle getirmesini, kablolar ve ürünler, korumalı etiket şablonları, yalnızca metin içeren kablo etiketleri, CLP kimyasal etiketleri, güvenlik ve tesis işaretleri, kilitleme prosedürleri ve boru işaretleri için özel etiketler ve işaretler tasarlamasını sağlar. Temel tasarım işlevleri, bradyeurope.com/bradyworkstation ile ücretsiz olarak sunulur!

Yazıcınıza kolayca bağlanın

Brady Workstation, çeşitli Brady masaüstü ve taşınabilir yazıcılarıyla sorunsuz çalışır. Brady Workstation etiket şablonları ve işlevlerine erişmek ve yazdırmak için Brady yazıcısını internete bağlı bilgisayara bağlayın. Brady’nin yüksek kaliteli etiket yazıcıları, Brady Workstation ile çift yönlü iletişim sunar ve etiket tasarımlarını yazdırmak için etiket malzemesini değiştirmeleri gerekirse kullanıcıları bilgilendirir.

Etiket oluşturma paketleri

Her Brady Workstation uygulaması ayrı olarak indirilebilir, test edilebilir ve satın alınabilir. Ayrıca, Brady Workstation profesyonellerin sık kullandığı uygulamaları birleştiren birçok etiket tasarım paketi de içerir. Brady Workstation, önemli uygulama seti avantajlarıyla kablo tanılama, ürün tanılama, güvenlik ve tesis tanılama, veri otomasyonu ve korumalı etiket şablonlarına yönelik paketler sunar.

Brady Workstation’ı Keşfedin >>

www.brady.com.tr