Ana sayfa OTOMASYON OKULU Cobot’ları Çevrimiçi Toplantılar ile Tanıma Fırsatı

Cobot’ları Çevrimiçi Toplantılar ile Tanıma Fırsatı

PAYLAŞ

Dünyanın 20 ülkesinde 29 ofisiyle çalışmalarına kesintiz devam eden Universal Robots, cobot’ların iş süreçlerine katkılarını paylaşmak ve robotlu otomosyon projelerini değerlendirmek üzere Universal Robots satış uzmanlarıyla 45 dakikalık “Çevrimiçi Toplantılar” gerçekleştirme imkanı sağlıyor. Üreticiler ya da şirket çalışanları, internet sitesi üzerinden en az 72 saat önce gün ve saati seçerek rezervasyon yapanlar, UR Satış Uzmanı ile yapılacak birebir toplantı sayesinde endüstriyel kolaboratif otomasyonla ilgili pek çok bilgi edinebiliyor.

Zorlu ve tehlikeli işleri cobot’lar, katma değeri yüksek işleri insanlar yapıyor

Üretim proseslerinde sürekli tekrar eden, manuel yapılan, zorlu ya da riskli işlerde kullanılan Universal Robots cobot’ları hem iş güvenliği sağlıyor hem de kaliteyi artırıyor. Risk değerlendirme analizlerine bağlı olarak herhangi bir güvenlik bariyeri olmadan insanlarla bir arada çalışabilen cobot’lar, daha verimli bir yapı kurmaya olanak tanıyor. Esnek konumlandırma, güvenli kullanım, hızlı kurulum, uygun maliyet, kolay programlama ve entegrasyon, Türkçe kullanım imkanı ve hızlı yatırım geri dönüşü gibi pek çok avantaj sağlayan cobot’lar, üretimdeki en zorlu süreçleri üstlenerek insanların daha verimli ve güvenli işlerde çalışmasına yardımcı oluyor

Kolaboratif robotik uygulama projeleri hakkında merak edilen, farklı sektörlerle ilgili endüstriyel otomasyonla ortaya çıkabilecek her türlü konunun danışılabileceği 45 dakika süren Universal Robots Çevrimiçi Toplantılar etkinliğine, aşağıdaki kayıt linkinden gün ve saati seçerek en az 72 saat önce rezervasyon yapabilirsiniz.

Kayıt linki: https://www.universal-robots.com/tr/2020/online-meetings/