Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Çok Yüksek Torklu Yeni 22ECT35 and 22ECT48 Fırçasız Motorlar Şimdi Kompakt Pakette

Çok Yüksek Torklu Yeni 22ECT35 and 22ECT48 Fırçasız Motorlar Şimdi Kompakt Pakette

PAYLAŞ

Portescap, ECT Serisi Ultra EC ™ Fırçasız Oluksuz motorlar altında 2 yeni uzunluk boyutu sunacak: 35mm 22ECT35 ve 48 mm 22ECT48. Bu yeni 22ECT motorlar, daha yüksek tork kapasitesiyle birlikte hafiftir ve müşteri uygulamasının daha fazla minyatürleşmesine yardımcı olan kompakt bir pakete sahiptir.

Bu kompakt fırçasız motorlar, pürüzsüz çalışmayı ve Portescap’ın fırçasız slotsuz motorlarından beklediğiniz uzun ömürden ödün vermeden benzer karşılaştırmalı motorlara kıyasla neredeyse %50 daha fazla sürekli tork sunar. 22EC motorlar, düşük ve orta hızlarda yüksek sürekli tork için özel olarak optimize edilmiştir, 10K ve 20K rpm arasındaki gücü en üst düzeye çıkarır.

22ECT motor, patentli Ultra Coil Teknolojisi ve 41.6mNm’ye kadar tork sağlayan patentli çok kutuplu rotor tasarımı ile güçlendirilmiştir. 22ECT motor, karşılaştırmalı motorlara göre yaklaşık% 28 daha az ağırlığa sahiptir ve özellikle medikal ve endüstriyel pazarlardaki uygulamaların çoğuna adapte edilebilen en hafif 4 kutuplu motordur. Özellikle endüstriyel el aletlerinde, yorgunluğun azaltılması için yüksek torklu hafif motorun kullanılması gerekir. kullanıcı. Yeni 22ECT, insansı robotlar, laboratuvar otomasyon cihazları, elektrik tutucuları, arazi ölçüm cihazları gibi uygulamalar için de ideal bir seçimdir.

Portescap, yük altında minimum hız düşüşü ve düşük motor ısısı nedeniyle dişli uygulamaları için ideal bir seçim olan yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve yüksek performanslı fırçasız bir motor sağlamayı başarır. Düşük ataleti, onları hızlı durdurma, başlatma ve hızlanma gerektiren uygulamalar için istisnai bir seçenek haline getirir.

Yeni 22ECT motorlar, koridor sensörleri ve hız ve voltaj gereksinimlerinize uymak için toplam 3 farklı bobin ile kullanılabilir. Talep üzerine, Portescap ayrıca dişli kutuları, kodlayıcılar, bobin değişimleri ve mekanik arayüz modifikasyonları da dahil olmak üzere özelleştirme için seçenekler sağlayabilir.

www.portescap.com