Ana sayfa Industry News/Endüstri Coşkunöz Kalıp Makina Almanya EuroBLECH 2018’de Yerini Alıyor

Coşkunöz Kalıp Makina Almanya EuroBLECH 2018’de Yerini Alıyor

PAYLAŞ

Coşkunöz Holding  bünyesinde  yer alan Türkiye’nin öncü otomotiv yan sanayi firmalarından olan Coşkunöz Kalıp Makina, 23 – 26 Ekim tarihlerinde Hannover’de gerçekleşecek olan EuroBLECH Uluslararası Sac Levha İşleme Teknolojisi Fuarı’nda yerini alıyor. Dünyada sac metal sektörünün en önemli fuarı olan ve bu yıl rekor katılımcı sayısına ulaşan EuroBLECH’te 41 ülkeden 1.500 katılımcı firma ürün ve hizmetlerini tanıtacak.

Fuarın önemli katılımcılarından Coşkunöz Kalıp Makina, OEM ve diğer sanayi firmalarının verimlilik ve kalite hedeflerini karşılamak amacıyla, ileri mühendislik yeteneklerini,  yenilikçi ve kalite odaklı çalışmalarını, güçlü makina parkı ve kalıp yetkinliklerini ziyaretçileri ile paylaşacak.

EuroBLECH 2018’den dev alan ve rekor katılım

Bursa’da kurulduğu 1983 yılından beri gelişen sektörün yol göstericisi olan Coşkunöz Kalıp Makina ile birlikte EuroBLECH 2018’te 97 adet Türk sac metal firması bulunacak. Alanında dünyanın en önemli ihtisas fuarlarından biri olan ve bu yıl kurulduğu alan büyüklüğü ile de tarihinde rekor kıran EuroBLECH’te, Coşkunöz Kalıp Makina, Hol 13, A126’da bulunan 64 m2’lik standında otomotiv ve sac metal sektörünün önde gelen yöneticilerini ağırlayacak.

100 ülkeden 60 bin ziyaretçiyi ağırlaması beklenen fuar, 23 – 26 Ekim tarihleri arasında Hannover’da gerçekleşecek. 2 yılda bir organize edilen ve bu yıl 25.’si düzenlenecek olan Uluslararası Sac Levha İşleme Teknolojisi Fuarı EuroBLECH, 3 gün boyunca saat 09:00-18:00 saatleri arasında gezilebilecek.