Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Eaton, easyE4 Ailesinin Tam Grafik Dokunmatik Panelli ve Yeni Push-In Modelini Piyasaya...

Eaton, easyE4 Ailesinin Tam Grafik Dokunmatik Panelli ve Yeni Push-In Modelini Piyasaya Sundu

PAYLAŞ

Güç yönetimi şirketi Eaton, easyE4 ürün yelpazesini yeni push-in modelleriyle genişletiyor. Yeni özellikler arasında, easyE4 projelerinin görselleştirilmesini basitleştirmek ve hızlandırmak için geliştirilen XV102 dokunmatik panelin tamamen grafik versiyonu da bulunuyor. Genel olarak, easyE4 sistemi kompakt, modüler ve esnek bir tasarıma sahiptir ve her türlü uygulama için farklı gerilim seviyelerine sahip cihazları içerir.

Push-in terminaller, kontrol kablolarının basit ve hızlı kurulumuna izin verir. Kablolar yüksük takılarak doğrudan terminale bağlanabilir, böylece makine üreticileri zamandan ve maliyetten tasarruf edebilir. Ayrıca bu terminaller titreşime dayanıklıdır ve bakım gerektirmez. Tüm mevcut temel üniteler ve genişleme modülleri, tüm gereksinimleri karşılamak üzere hem geleneksel vidalı hem de push-in versiyonlarda mevcuttur.

Renkli bir ekrana sahip yeni 3,5 inç dokunmatik panel, easyE4 nano denetleyiciye dayanan uygulamaların görüntülenmesi ve kontrolü için geliştirilmiştir. Dayanıklı dokunmatik ekranı sayesinde ekran eldivenlerle bile kullanılabilir. Ek olarak, dokunmatik paneli easyE4 serisinin fiyat aralığına optimum şekilde entegre etmek ve maliyet odaklı uygulamaları desteklemek için tüm gereksiz arayüzler ortadan kaldırıldı.

Diğer yandan, XV-102-A0-35TQRB-1E4 olarak adlandırılan easyE4 dokunmatik panel, Eaton XV100 ürün ailesinin yeni bir üyesidir. Ayrıca easyE4’e özgü XV102 dokunmatik panel, kullanıcılara XV100 ailesi ile aynı kullanıcı konforunu ve özelliklerini sunar.

Ekran için GALILEO yazılımının lisanssız bir sürümü kullanılır. Ergonomik ve son teknoloji kullanıcı arayüzlerini uygulamak için görüntülerin ve grafiklerin üzerine butonlar eklenebilir. Basit metin ekranlarıyla karşılaştırıldığında bu, önemli ölçüde daha fazla verinin görüntülenmesine izin verir. En karmaşık bilgiler, kendinden açıklamalı bir şekilde görüntülenebilir, bu da daha fazla operasyonel güvenliği garanti eder.

Programlama ve görselleştirme araçlarının sorunsuz entegrasyonu, uygulama geliştirme sırasında verimli iş akışı sağlar. Kullanıcıların projelerinden gelen veriler ve değişkenler doğrudan easySoft7 programlama yazılımından aktarılabilir. Bu, zamandan tasarruf sağlar ve ayrıca manuel veri girişi sırasında oluşabilecek hataları ortadan kaldırır.

Dokunmatik panel ile birlikte, easyE4 kullanıcılarına tek bir kaynaktan eksiksiz ve esnek bir çözüm sağlanır. Bu çözüm, endüstriyel kontrol mühendisliği, bina teknolojisi ve güç dağıtımında çok çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. Başlangıç ​​kitleri mevcuttur ve gerekli donanım ve yazılımın yanı sıra programlama ve görselleştirme için uygulama örneklerini içerir. Kullanıcıların kullanıma hızlı bir şekilde başlamasına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda kendi projelerinin temelini oluşturur.

EasyE4 kontrol rölesi ile oluşturulan projeler artık XV-102 dokunmatik panel ile kolayca görüntülenebilir.