Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Eaton, Intelligent Power Manager™ (IPM) Yazılımının Yeni Sürümü Yolda

Eaton, Intelligent Power Manager™ (IPM) Yazılımının Yeni Sürümü Yolda

PAYLAŞ

Güç yönetim şirketi Eaton, Intelligent Power Manager™ (IPM) yazılımının 1.6 sürümünün EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinde piyasaya sürüleceğini duyurdu. Bu yazılımın yeni sürümü, Nutanix Acropolis hiper bütünleşik altyapı platformuyla tam entegrasyon sağlıyor. Bu entegrasyon ile bilgi teknolojileri (IT) profesyonelleri ve veri merkezi yöneticileri de dahil Nutanix Acropolis kullanıcıları, Nutanix altyapısının zararsız kapatılmasını sağlamak için Eaton’ın IPM yazılımını kullanarak iş sürekliliğini arttırıyor ve güçle ilgili etkinlikler esnasında kritik önem taşıyan verileri koruyor.

Eaton, Veri Merkezi Otomasyonu Ürün Müdürü Rory Higgins’in bu konudaki görüşleri şöyle : “IT profesyonelleri Edge IT konuşlandırmaları için maliyetleri düşürecek ve kullanılabilirliği arttıracak bir fırsat olarak gördükleri hiper bütünleşik altyapılara iyiden iyiye yönelmekteler. Nutanix’in, the Nutanix Enterprise Cloud teklifi için en yeni tek düğümlü ve yakında piyasaya çıkacak 2 düğümlü küme seçenekleri, Eaton’ın IPM yazılımı ile bir araya getirilen endüstri lideri 93PS veya 9PX UPS cihazları veya G3 rack PDU’lar ile eşleştirildiğinde, uzaktaki yöneticilerin yazılım tanımlı güç yönetimini Acropolis ortamına entegre etmelerine yardımcı olarak, ofis veya şubelerde kritik öneme sahip Edge IT konuşlandırmaları için ideal bir iş sürekliliği çözümü sağlıyor.

Nutanix Acropolis zengin özelliklere sahip yazılım tanımlı depolama fonksiyonunu, anahtar teslim hiper bütünleşik altyapı çözümü içindeki hazır bir sanallaştırma fonksiyonuna bağlıyor.

Eaton’ın Intelligent Power Manager yazılımıyla olan entegrasyon ile, Acropolis kullanıcıları, öngörülemeyen güç olayları esnasında veri kaybı veya veri bütünlüğü konusunda endişe etmeksizin, Nutanix Acropolis Hypervisor (AHV) çözümü için uzaktan kapama özelliğini de sağlayabilirler.

Nutanix Acropolis entegrasyonuna ek olarak, Eaton Intelligent Power Manager yazılımının son sürümü Microsoft Hyper V sanallaştırma platformunun yanısıra VMware® vSAN hiper bütünleşik altyapı yazılımıyla entegrasyon özelliğine sahip. Bu entegrasyonlar vSAN ortamlarındaki operatörlerin güç altyapılarını vSAN konuşlandırmalarının veya Hyper V misafir sistem ara katmanının bir parçası olarak verimli ve etkin bir şekilde yönetmelerini sağlamaktadır.”

Eaton Intelligent Power Manager yazılımının en son sürümü ve yazılımın Acropolis ile olan entegrasyonu hakkında daha fazla bilgi almak için eaton.eu/intelligentpower adresini ziyaret edebilirsiniz. Eaton’ın Nutanix ile olan iş ortaklığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için eaton.eu/nutanix adresini ziyaret edebilirsiniz.