Ana sayfa Hot topıcs/Güncel EATON TEKNOLOJİ KARAVANI YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE 5. KEZ TÜRKİYE’DE

EATON TEKNOLOJİ KARAVANI YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE 5. KEZ TÜRKİYE’DE

PAYLAŞ

Güç yönetimi şirketi Eaton, yenilikçi ürünlerini tanıttığı, tüm EMEA’da geleneksel hale getirdiği Mobil Teknoloji Günleri ile 5. kez Türkiye’de. 11 Kasım’da Türkiye’ye gelen Eaton teknoloji karavanı,  27 Şubat’a kadar İstanbul, İzmir, Bursa, Çanakkale, Konya, Gaziantep, Ereğli, Eskişehir, Antalya, Ankara, Samsun, Mersin başta olmak üzere Anadolu’nun bir çok noktasında Mobil Teknoloji Günlerine devam edecek. Karavanda birçok farklı sektörden Eaton kullanıcılarına yenilikçi ürünler sunulacak. Karavanda sunulacak ürünlerden biri olan, yeni nesil kontrol rölesi easyE4 ile esnekliği sağlayıp, nesnelerin internetini (IoT) destekleyecek. Bunlar gibi birçok çözümlerin tanıtılacağı karavanda Eaton uzman ekibiyle yer alacak.

Teknoloji Karavanı Birçok Sektörden Farklı Kullanıcılarla Bir Araya Gelecek

Eaton teknoloji karavanında, birçok ürün yenilenen ve geliştirilen özellikleriyle 12 farklı ilde makine imalatından gıdaya, havalandırma ve soğutma sektöründen temiz/ atık su, demir-çelik, madencilik, işleme, ambalaj, seracılık, tarım ve birçok sektöründen kullanıcılara ulaşıyor. Yeni dijital NZM maksimum personel koruması sağlarken, easyE4 gelişmiş kontrol rölesi IoT’u (Nesnelerin İnternetini) destekleyecek. Smartwire-DT akıllı kablolama sistemi, servis kolaylığı sağlayan soketli motor yolvericileri, xStorage enerji depolama çözümleri karavanda yer alıyor.

 “Ulusoy Elektrik Orta Gerilim Çözümlerinin de Yer Aldığı Teknoloji Karavanımızla Tüm Anadolu’ya Ulaşmayı Hedefliyoruz”

Eaton Elektrik Türkiye Ülke Müdürü Yılmaz Özcan “Eaton Elektrik, 2015 yılından bu yana her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinlikler ile Mobil Teknoloji Günlerini Türkiye’de bir kültür haline getiren ilk firmadır. Bu anlamda Eaton Elektrik Türkiye Grubu olarak Mobil Teknoloji Günleri ile EMEA bölgesi içerisinde en çok kilometreyi kat eden, en çok müşteriye ulaşan ekip olmanın gururunu taşıyoruz.” dedi. Bu yıl elektrik ve hidrolik teknolojilerini 2 ayrı teknoloji aracıyla tanıtan ve Türkiye’de birçok şehirde gezdiğini belirten Özcan; “Elektrik Mühendisleri Odasının bazı şubeleri ile ortaklaşa düzenlediğimiz etkinliklerle meslektaşlarımıza ulaşacağız. 2018 yılında Eaton Elektrik olarak yeni çıkan Ex-Line Ex-proof armatürünün tanıtımını Türkiye’de ilk defa teknoloji karavanı ile gerçekleştirdik. Tesislerde enerji dağıtımı ve koruması, enerji verimliliği ve sürdürülebilirliği üzerine ürünler sergiledik. Standartların da üzerinde güvenlik  konusunun altını çizdik. 2020 yılında da Ulusoy Elektrik Orta Gerilim çözümlerimizin yer aldığı teknoloji tırımız ile Anadolu’ya ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Eaton Teknoloji Karavanı’nın Önemli Duraklarından Bazıları (2019):

9 Aralık – 10 Aralık               Ankara

12 Aralık – 14 Aralık             Antalya

17 Aralık – 19 Aralık             Ankara

23 Aralık – 6 Şubat               İstanbul

10 Şubat                                 Mersin

11 Şubat – 14 Şubat             Gaziantep

18 Şubat – 21 Şubat             Konya

25 Şubat – 27 Şubat             İstanbul

Eaton hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.eaton.com.tr adresini ziyaret edin.