Ana sayfa Industry News/Endüstri ecom Yeni Featurephone ve Tablet Serisini Tanıttı

ecom Yeni Featurephone ve Tablet Serisini Tanıttı

PAYLAŞ

26-28 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen SPS IPC fuarı bir çok yeni lansmana şahit oldu. Bunlardan biri de Pepperl+Fuchs’un markası ecom’un yeni nesil telefon ve tabletleri oldu. Ex-Handy 10 Featurephone ve ATEX/IECEx Zone 1/21; Tab-Ex 02 endüstriyel tabletin Div.1 versiyonu tanıtıldı.

Ex-Handy 10 – En Yüksek Performans, Yazılım ve Ağ Uyumluluğu

In-house Geliştirilmiş Zone 1/21 sertifikalı 4G / LTE Featurephone Ex-Handy 10, Android 8 işletim sistemi ile, tehlikeli bölgelerde yenilikçi endüstriyel 4.0 uygulamaları için ideal bir yardımcı ve yardımcıdır. 1994’ten bu yana geliştirilen son derece dayanıklı Ex-Handy ailesinin en son üyesi, özel LTE ve Wi-Fi ağlarının yanı sıra 4G üzerinden bas-konuş (PTT) çözümlerinin kullanılmasını sağlıyor. Bu, düşük ağ gecikmesi ve mükemmel veri aktarım hızları ile tüm alanlarda ve durumlarda optimum ağ kapsama alanı sağlar. Mobil cihazın ön tarafında bulunan hoparlörler, en gürültülü ortamlarda bile en iyi ses ve ses kalitesini sağlar. Özel, kullanımı kolay yan düğmeler – büyük PTT ve kırmızı acil durum düğmesi – tek dokunuşla PTT ve alarm servislerine hızlı erişim sağlar. Buna ek olarak, otomatik, yalnız çalışan koruma işlevi uygulamaya özel olarak uygulanabilir ve (sunucuya bağlı) şirketin BT’sine entegre edilebilir.

Endüstriyel Tablet Tab-Ex 02 şimdi Bölge 1/21 için mevcut

 Dünyanın ilk patlamaya dayanıklı Android tablet Tab-Ex 01’in devamı olarak yeni endüstriyel tablet Tab-Ex 02’nin 1 versiyonu. Tab-Ex 02, artırılmış gerçeklik gibi yenilikçi uygulamalarla en yüksek performansı bir araya getiriyor. Samsung Galaxy Tab Active2 tabanlı bir Android 8 işletim sistemi olan Tab-Ex 02, 1.6 gigahertz ve 3 gigabyte RAM ile güçlü bir Octa Core işlemci özelliklerine sahip. Endüstri 4.0 yetenekli uygulamalar için idealdir ve SCADA / DCS sistemleri, ticari yönetim sistemleri (SAP, IBM Maximo), proje yönetim sistemleri ve bilgisayar destekli sistem planlaması ile veri alışverişini kolaylaştırır. Kompakt Tab-Ex 02, yalnız işçi koruması için profesyonel bir çözüme kadar, envanter, malzeme takibi, bakım, tedarik zinciri ve varlık yönetimi dahil olmak üzere çeşitli görevler için mükemmel ve dünya çapında onaylanmış bir arkadaştır.