Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Eplan yeni lisanslar için abonelik modelini duyurdu

Eplan yeni lisanslar için abonelik modelini duyurdu

PAYLAŞ
Eplan CEO'su Sebastian Seitz

Endüstriyel dönüşüm tam gaz devam ediyor. Bunun sonucu olarak da piyasa koşulları değişiyor. Eplan da kendini sürekli olarak bu değişimlere adapte ediyor: Ağustos 2021 itibariyle yeni yazılım lisansları yalnızca abonelik temelli olarak sunulacak. Şirketler de bu esneklikten yararlanma imkanı sağlayacak.

1 Ağustos 2021’den itibaren, Eplan yeni lisansları sadece abonelik olarak sunmaya başlayacak. Eplan CEO’su Sebastian Seitz bu hamleyi şu şekilde açıklıyor: “Müşterilerimiz için, işimizi tam olarak geleceğe uygun hale getiriyoruz. Bu çığır açan karar hem mevcut hem de yeni müşterilerimiz için sonuç verecek.” Seitz, çekici giriş koşulları, abonelik süresiyle ilgili esneklik ve Eplan’ın gelecek sürümünün lansmanıyla birlikte sunulan kapsamlı yeni özellikler paketi gibi avantajların istenen her şeyi sağlayacağından emin.

İstenilen: Müşterilerle yoğun bir diyalog
“Yaptığımız her şeyin odağında müşterilerimizin başarısı yer alıyor” diyor Seitz. “Yazılım geliştirmelerimizle, onları tamamen buna inandırmak ve onlara ilham kaynağı olmak istiyoruz.” Bu açıklama şirketin inancını özetliyor: müşterisinin başarısını etkili mühendislik ile güvence altına alıp geliştirmek. Dahası, CEO Seitz müşterilerle daha yoğun bir diyalog sağlayacak abonelik modelini de iple çekiyor. “Müşterilerimizle olan ilişkimizi daha da yoğunlaştırmak istiyoruz. Dijital ve endüstriyel dönüşümün yaşandığı günümüzde yakın ilişki her iki taraf için de başarının temelini oluşturuyor.”

Yeni abonelik koşulları hızlı bir şekilde sunulmaya başlandı. Bununla birlikte, hem yeni müşteriler hem de mevcut müşteriler yeni veya ilave lisansları kalıcı lisans olarak 31 Temmuz 2021 tarihine kadar almaya devam edebilirler.