Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Ewon DataMailbox – Makine verisine uzaktan erişim daha da kolaylaştı

Ewon DataMailbox – Makine verisine uzaktan erişim daha da kolaylaştı

PAYLAŞ

HMS Networks, makine üreticilerinin ve fabrika sahiplerinin dünyanın herhangi bir yerindeki makinelerinden verilere kolayca erişmelerine olanak tanıyan güvenli ve ücretsiz bulut tabanlı çözümü Ewon® DataMailbox’ı piyasaya sürdü.

Ewon DataMailbox Nedir?
DataMailbox, makineden kolay bir şekilde veri almayı sağlayan online veri arabelleğidir. Ewon Talk2M bulut servisinin bir parçasıdır

Nasıl çalışır?
Ewon yönlendiricileri olan Cosy ve Flexy, uzaktaki makineye bağlanır ve Talk2M bulutuna Ethernet veya hücresel bağlantı yoluyla veri gönderir. DataMailbox, Talk2M’nin bir parçasıdır ve uygulama geliştiricilerin basit bir API çağrısı kullanarak birden çok Ewon ağ geçidinden geçmiş verileri kolayca almasına olanak tanır.

Sonuçlar
Müşteriler, bu verileri kendi isteklerine göre analiz etmek için dünyanın herhangi bir yerindeki birden fazla makineden oldukça güvenli bir süreçte veri toplayabilir. Bu durum öngörücü bakım ve operasyonel zeka için büyük veri analitiğine ve gösterge tablolarına olanak tanır.

Makine verilerine erişim sağlamanın hızlı ve güvenli bir yolu
IT ortamı ne kadar karmaşık olursa olsun, birkaç saat içinde veri bağlantısı kurmak ve gerektiğinde ölçeklendirmek mümkündür. Kullanıcılar birkaç tıklama ile makineyi işleme ekleyebilir.

Veri arabelleği olarak DataMailbox ile kullanıcıların kaç sayıda siteden topladıklarına bakılmaksızın veri otomatik olarak depolanır ve internet bağlantısı kesilirse gönderilir. Kullanıcılar ayrıca analiz uygulamaları için her zaman temiz bir geçmiş veri kümesine erişebilir.

Freemium

DataMailbox, Ewon Talk2M bulutu içinde yer alan ücretsiz bir hizmettir, yani bu müşterilerin sınırsız bir süre için ücretsiz olarak kullanabileceği anlamına gelir. Müşteriler, Pro sürümüne geçerek benzersiz bir Hizmet Seviyesi Anlaşması kapsamına girerler ve daha da fazla veriyi işleyebilirler. Ewon çözümleri siber güvenlikte trend belirleyici olduğundan, Freemium yaklaşımı ve erişim kolaylığı güvenlikten hiçbir şekilde taviz vermez.

Ewon, bu yenilikçi hizmeti donanım yelpazesine ekleyerek, müşterilerin verimliliklerini artırmalarına olanak tanıyan sınırsız sayıda siteden veri toplamak ve işlemek için kolay ve ölçeklenebilir entegre bir çözüm sunar.

“İnsanların fabrikalara girmesine izin vermenin riskli ve pahalı olduğu bir dönemde, müşterilere çeşitli sitelerden veri toplamak için kolay, güvenli ve ölçeklenebilir bir çözüm sunmak ve böylece kullanıcıların verimliliklerini artırmalarına olanak sağlamak bizim görevimizdir”, diyor HMS Ewon İş Birimi Genel Müdürü Francis Vander Ghinst

Partner ağı ile artık kullanıma hazır
Müşterilerin verilerinin gücünü en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için Ewon, müşteri ihtiyaçlarına göre hızlı bir şekilde verimli ve entegre çözümler oluşturmaya hazır 2000 deneyimli ortaktan oluşan güçlü bir ekosistem kurmuştur

Daha fazla bilgi için,  www.ewon.biz adresini ziyaret edebilir, www.ewon.biz/support. adresinden ise bilgi tabanı makalelerine ulaşabiliriniz.

Emikon otomasyon urunleri ltd
Inonu Cad. Sumko Sit. G-1 Blok D:12 34736 Istanbul
www.emikonotomasyon.com
0 216 464 25 84-85
info@emikonotomasyon.com