Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Fischer Konektörlerinin çok yönlü ve minyatür UHD ses/video bağlantı çözümleri, 18 Gbit/s...

Fischer Konektörlerinin çok yönlü ve minyatür UHD ses/video bağlantı çözümleri, 18 Gbit/s veri aktarım hızına olanak tanır

PAYLAŞ
Fischer Konnektörleri, zorlu ortamlarda 18 Gbit/s’de Ultra Yüksek Çözünürlüklü (UHD) ses/video veri aktarımı için HDMI 2.0’ın performans hızıyla eşleşen yeni yüksek hızlı konektörler ve kablo düzeneklerini piyasaya sürdü.
Fischer Konnektörleri Ürün Veri Uzmanı Stéphane Antonetti şunları söyledi; “Ses/video bağlantı çözümlerimizin hızı (18 Gbit/s), 4K sinema projektörlerinde ve Ultra Yüksek Çözünürlüklü ev TV’lerinde yaygın olarak kullanılan HDMI 2.0 standardına eşdeğerdir” diye açıklıyor. “Fischer Konnektörlerin dairesel konnektörleri tasarım gereği sağlam olduğundan, her iki dünyanın en iyilerini birleştirerek tasarım mühendislerine çok çeşitli zorlu ortam uygulamaları için çok yönlü, yüksek hızlı, yüksek performanslı bağlantı çözümleri portföyü sağlıyor.”
Fischer Konnektörlerin yeni UHD çözümleri, 10.000 birleştirme döngüsü, 360° EMI koruması, IP68’den hermetiklik ve sterilizasyon kapasitelerine kadar farklı sızdırmazlık performanslarının yanı sıra üç kilitleme mekanizması (itme) ile amiral gemisi Fischer MiniMax™ ve Fischer Core ürün serilerinde mevcuttur. -çekin, vidalayın, hızlı serbest bırakın).
’08 boyutunda’ (12,9 mm çaplı fiş) sunulan Fischer MiniMax™ UHD konnektörler, 19 kontaklı minyatür, hafif, kompakt, yüksek yoğunluklu bir düzene sahiptir ve havadan görüntüleme gibi zorlu uygulamalarda dijital sinyaller için yüksek kaliteli veri iletimi sağlar. Özellikle yüksek çözünürlüklü kameralarla donatılmış drone’lar için askeri operasyonlarda.
UHD ses/video bağlantısı aynı zamanda Fischer Core konnektörlerin yaygın olarak kullanıldığı bilimsel, endüstriyel, enstrümantasyon, test ve ölçüm ile medikal uygulamalarda da gereklidir; örneğin 20 kontaklı 104 boyutunda. Hem Fischer Core hem de Fischer MiniMax™ UHD ses/video konnektörleri için özel, özel bir kablo geliştirildi ve bunlar aynı zamanda tak ve çalıştır çözümleri olarak önceden kablolanmış olarak da mevcuttur.