Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Graphite® HMI serilerine Red Lion’dan daha büyük ve parlak bir katkı

Graphite® HMI serilerine Red Lion’dan daha büyük ve parlak bir katkı

PAYLAŞ

Yeni 12.1” Dış Mekan Graphite HMI, gün ışığında okunması en güç uygulamalarınızda gereksinimlerinizi karşılayacak.

Endüstriyel otomasyon ve ağ iletişimi, görüntülemesi ve kontrolünde dünya çağında uzman Red Lion Controls, bugün, gün ışığında okunması en güç uygulamalarınızda ihtiyacınızı karşılamak üzere yeni bir 12.1” Dış Mekan Graphite HMI ile İnsan Makina Arayüzü (HMI) Graphite® serisinden yeni cihazının piyasaya çıktığını duyurdu. Tamamen alüminyum döküm yapısıyla Graphite serisi, protokol dönüşümünü, verilerin kütüğe kaydını, web tabanlı görüntülemeyi ve kontrolü birleştiren geniş aralıktaki çok yönlü eklenti modülleriyle sanayinin ilk dayanımlı HMI çözümünü sağlıyor.

Red Lion Graphite serisi üretim, petrol ve gaz ve su/atıksuyun da dahil olduğu sanayilerde müşterilerin işlemleri kolaylıkla bağlantılandırmasına, görüntülemesine ve kontrol etmesine imkan tanıyor. Graphite serisi, değişen iş gereksinimlerini karşılamak üzere genişletme seçeneğiyle, günümüzde güçlü HMI çözümleri oluşturmak için kullanılan gelişmiş iletişim araçları kadar, müşterilerin dijital ve analog I/O’ları kolaylıkla bütünleştirmesine imkan tanıyan bir dizi eklenti modülü sunar.

Red Lion Graphite 12.1” HMI, geniş ekran biçiminde, 1200 x 800 çözünürlükte UV korumalı parlak ekranyla doğrudan güneş ışığında bile kolaylıkla görüntülenmeye imkan tanır. Piyasada bulunan diğer 1000 nit ve daha az parlaklıktaki diğer HMI’lardan farklı olarak, yeni 12.1” dış mekan modeli 1600 nit parlaklıkla, müşterilerne üretim ekipmanlarını herhangi bir aydınlatma koşulunda görüntüleme ve kontrol etme imkanı tanıyor.

BlueBay Automation Başkanı Pierre de Giorgio, “Bütün firmaların HMI’larını kullandık ve Graphite, görüntü ve işlevsellik bakımından açık ara en iyisi”, diyor. “Şimdiye kadar kullandığımız HMI’lar içinde en çok özelliği barındırıyor, grafikler ve çözünürlük inanılmaz ve Red Lion’un Crimson yazılımıyla Graphite’e geçiş pürüzsüz”.

Graphite HMI’lar, tüm boyuta göre büyük ekran sağlayan şık yuvalarıyla, 7” ile 15” arasında değişen sekiz farklı model halinde bulunuyor. 12.1”, güneşte okunabilir model olarak 7” ve 10.4” HMI’lara katılıyor. Graphite’in sağlam kaplamasıyla birleştiğinde, bu modeller zorlu dış ortamlar için çok uygunlar.

Red Lion Otomasyon Ürünleri Ürün Müdürü Jeff Thornton, “Her geçen gün daha çok kişi zorlu koşullarda iş yapmak için Red Lion Graphite HMI’lara güveniyor ve uygulamalar karmaşıklaştıkça, daha büyük ekranlar istiyorlar”, diyor. “Şimdi onlara, Red Lion HMI’dan bekledikleri dayanımla, daha büyük, 12.1” ebatlarında geniş ekranlı dış mekan cihazı Graphite’i verebiliriz”, diyor.

Yeni HMI, Red Lion’ın ödüllü Crimson 3.1 yazılımı tarafından destekleniyor, protokolleri yapılandırmayı, verilerin etiketlerini tanımlamayı, karmaşık uygulamaları kurmayı ve çekici bir kulllanıcı ara yüzü oluşturmayı daha süratli ve kolay hale getiriyor. Crimson 3.1 ayrıca, OPC UA Sunucu ve İstemcisini, Amazon Web Servisleri MQTT bağlayıcılarını, Google Cloud’u, Microsoft Azure’u, Ignition Sparkplug’ı ve birçok müşterinin tercihi haline gelmesini sağlayan pek çok diğer özelliği destekliyor.

Red Lion ve dayanımlı yeni Graphite serisi HMI’ları hakkında daha çok bilgi almak için www.redlion.net/graphite adresini ziyaret edin.