Ana sayfa new products/Yeni Ürünler İş sahalarınız P17 Tempra Pro serisinin dayanıklılığı ile çok daha güvenli

İş sahalarınız P17 Tempra Pro serisinin dayanıklılığı ile çok daha güvenli

PAYLAŞ

Türkiye’de üretilen Legrand P17 Tempra Pro endüstriyel fiş ve priz serisi, su geçirmezlik, darbe direnci ve sıcaklık ile ilgili zorlu şartların olduğu uygulamalar dahil, ticari binalar, AVM’ler, hastaneler, endüstriyel tesisler, marinalar, lojistik ve depo merkezleri gibi tüm iç ve dış mekan iş sahalarında kullanıma uygun olarak tasarlandı. Endüstriyel prizler iç ve dış ortam kullanımlarında, her yönden gelen su damlalarına karşı koruma sağlarken aynı zamanda her türlü ağır şartlara karşı dayanıklı IP66/67 prizler, geçici süreyle suya gömülmeye engel oluyor.

Zorlu ortamlarda kullanım için tasarlanan Legrand P17 Tempra Pro serisi, şantiyelerinizde montaj kolaylığı ile zaman kazandırarak iş gücünden tasarruf etmenizde yardımcı oluyor. P17 Tempra Pro ürünleri, hızlı bağlantı, kolay montaj, hatayı en aza indirgeyen kablo bağlantısı gibi bir dizi kolaylıkla tüm çalışma ortamların bir numaralı tercihi oluyor.

Çevre Dostu ve Güvenli

P17 Tempra Pro serisinin dayanıklılığı, dizaynı, güvenliği ve çevre dostu olması hayatı daha kolay ve kullanışlı hale getiriyor. P17 Tempra Pro, dar alanlarda kullanım boyutları, korozyon önleyici materyaller ve bileşimleriyle standartlara uygun bir çözüm sunuyor. Aynı zamanda Legrand endüstriyel ürün çözümleriyle uyumlu olan seri, tüm iş alanlarında oluşacak ihtiyaçlara da cevap verebiliyor.

Ayrıntılı bilgi için www.legrand.com.tr web sitesini ziyaret edebilirsiniz.