Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Kesintisiz üretiminin kapılarını açan yeni bir hizmet

Kesintisiz üretiminin kapılarını açan yeni bir hizmet

PAYLAŞ

Universal Robots, sektördeki hizmet kalitesi standartlarını belirlemek ve en üst seviyede servis sağlamak üzere yeni bir servis hizmetine imza attı.  Servis360 hizmeti ile kullanıcılarına 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verecek Universal Robots, beklenmedik arızların önüne geçerek cobot kullanıcılarının üretiminin kesintisiz devam etmesini, maliyetlerin ve risklerin azaltılmasını sağlayacak.

Daha güçlü müşteri ilişkileri kurulmasına destek oluyor

Standart ürün garantisini tamamlayan ve iki farklı paket halinde sunulan Servis360, beklenmedik maliyetleri ortadan kaldırarak, duruş, gecikme ve riskleri azaltacak.  Uzaktan ya da sahada performans ve programlama kontrolleri sunan bu yeni hizmet, müşteri destek portalı üzerinden UR partner otomasyon uzmanlarına ve Universal Robots’ un sertifikalı mühendislerine 7 gün 24 saat ulaşmaya olanak sağlayarak cobot yatırım geri dönüşüm zamanını kısaltıyor. Önleyici hizmetler ve hızlı müdahale ekipleriyle üretimin kesintisiz devam etmesini de mümkün kılan Servis360, Universal Robots’un gelişmiş Distribütör Ağı aracılığıyla beklenmedik bir arıza durumunda sorunsuz hizmet ve parça değişimleriyle cobot’un üretime devam etmesine imkan tanıyor. Ayrıca Servis360, özel ve gelişmiş destek seçenekleri ve sürekli verimlilik optimizasyonu hizmetleriyle Universal Robots’un iş ortaklarının daha güçlü müşteri ilişkileri kurmasına da destek oluyor.

“Servis360, üretim hatlarını korur, çalışma süresini en üst düzeye çıkarır”

“Hizmet verdiğimiz sektörler Universal Robots’un yaptığı her işin merkezinde yer alır” diyen Universal Robots Türkiye&MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, “Gelişmiş destek ve önleyici hizmetimiz ile cobot performansını proaktif olarak izleme, optimize etme ve koruma konusunda onlara yetki veriyoruz.  Servis360, üretim hatlarını korur, çalışma süresini en üst düzeye çıkarır, riski azaltır ve üreticilerin beklenmedik durumlarla karşılaşmasının önüne geçerek başarıyı getirir” şeklinde konuştu.

 “Yeni hizmetimizin ortak bir değer yaratmasını bekliyoruz”

Gök, “Kullanıcılar, müşterileri için üretkenliği, ulaşılabilirliği ve karlılığı artırmak için ihtiyaç duydukları tüm gereksinimleri karşılayarak, bulundukları sektörlere daha fazla değer katacak. Bu yeni hizmetimizin Universal Robots’un iş ortaklarının ve müşterilerinin arasında ilişkileri güçlendirerek, ortak bir değer yaratmasını bekliyoruz” dedi.