Ana sayfa Industry News/Endüstri Kompresörlerinizdeki hava kaçaklarını önleyerek elektrik faturalarınızı yüzde 35 düşürebilirsiniz

Kompresörlerinizdeki hava kaçaklarını önleyerek elektrik faturalarınızı yüzde 35 düşürebilirsiniz

PAYLAŞ

Kompresörlerdeki hava kaçakları, üretimde enerji maliyetlerini artırıyor. Günümüzde artan rekabet nedeniyle endüstriyel işletmeler, enerji maliyetlerini sürekli gözden geçirmek durumunda kalıyor. Kompresörlerindeki hava kaçaklarını önleyen firmalar elektrik faturalarını yüzde 35’e kadar düşürebiliyor.

Enerjiyi doğru kullanmak enerji maliyetlerini düşürüyor

Enerjinin doğru kullanılması enerji kaçaklarını en aza indiriyor, üretici konumundaki sanayi tesisleri ve endüstriyel işletmelerin, aynı miktardaki mal ve hizmetleri daha az enerji ve daha az maliyetle üretmesini sağlıyor.

Demir Kompresör yüzde 35 enerji tasarrufu sağlıyor!

Sunduğu çözümler ile endüstriyel firmalara yüzde 35 enerji tasarrufu imkanı sağlayan Demir Kompresör, deneyimli ve uzman kadrosu ile firmalarda fizibilite çalışması gerçekleştirerek hava kaçaklarını tespit ediyor, bu çalışmalar sayesinde firmanın ne kadar enerji tasarrufu sağlayacağını hesaplıyor, bu kaçakları önleyici çözümlerini sektöre ve firmaya özel olarak gerçekleştiriyor.

Profesyonel ekibiyle Türkiye’nin her noktasına ulaşan ve hizmet veren Demir Kompresör, 7/24 sunduğu servis hizmetiyle her marka ve model kompresör için revizyon, tamir ve periyodik bakım hizmetleri sunuyor.

http://www.demirkompresor.com.tr/