Ana sayfa new products/Yeni Ürünler KULLANICI DOSTU, VISION WIDE İLE YÜKSEK KAPASİTE VE KALİTEDE ÜRETİM

KULLANICI DOSTU, VISION WIDE İLE YÜKSEK KAPASİTE VE KALİTEDE ÜRETİM

PAYLAŞ

Talaşlı İmalat Sanayi’nde önemli bir güce sahip olan GNC Makina, özellikle savunma sanayinde güçlü çözüm sağlayıcısı Vision Wide’ın tüm satış, servis ve yedek parça temini süreçlerinde tam yetkili Türkiye destekçisi.

Ultra büyük ve hassas parçaların işlenmesinde ortaya koyduğu yenilikler ile sektöre yön veren Tayvan Menşeili marka Vision Wide, aynı zamanda çok sayıda ürün patentine de sahip. Havacılıktan uzay sanayine, otomotivden kalıp ve makine endüstrisine kadar Türk üretim sanayisinin stratejik öneme sahip sektörlerinde kullanılan Wision Wide modern çizgisi, kaliteden ödün vermeyen büyük kapasiteli frezeleme çözümleri ile iddialı bir çözüm ortağı.

Wision Wide, özellikle 2021 yılında piyasaya sunulan SF Serisi ile 4100 mm’ye kadar X eksende, 2700 mm ye kadar Y eksende ve 1020 mm’ye kadar Z eksende hareket imkanı sağlayabiliyor. Tabla genişliği 4000×1800’e kadar, kolon arası 2100 mm’ye kadar genişleyebilen ve yenilikçi olan SF Serisi, tasarımıyla Award Design ödülü olan bir seri. Çok kademeli bir sürgülü kapı sistemi, askı tipi kontrol paneli ve kendine has Fanuc tabanlı VW-FX yazılımı ile kullanıcı için pratik çözümler de oluşturuyor.

Vision Wide’ın tüm serileri özellikle savunma sanayinde fark yaratarak yerli üretimde ülkemizin gücüne güç katıyor.

https://gncmak.com/tr