Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Leroy-Somer’den 20 İş Gününde Teslimat Taahhütü

Leroy-Somer’den 20 İş Gününde Teslimat Taahhütü

PAYLAŞ

Motorları, servoları, dişli motorları, tahrikleri, opsiyonları ve aksesuarları güvenilir ve hızlı bir şekilde doğrudan stoktan müşterinin tesislerine teslim eden başarılı Garanti Elde Edilebilirlik hizmetine ek olarak, Leroy-Somer şimdi de yeni bir kısa sürede teslimat hizmeti sunuyor: 20 İş Gününde İmalat Süresi Taahhüttü (20 WD).

Bu yeni lojistik teklif, 20 iş gününde hazırlanabilen IE2 veya IE3 verimlilik seviyesi (verimlilik direktifine tabi olmayan 0,75 kW altındaki güç çıkışları hariç) ve standart opsiyonlara sahip 0,25 kW’den 450 kW’ye kadar çok çeşitli IMfinity® IP 55 ve IP23 AC motorları kapsıyor. Her sipariş hattı için, sipariş miktarı motor şasi boyutuna göre 5 ila 25 arasında olmalıdır.

Müşteriler için verilen bir hizmet

Garanti Elde Edilebilirlik hizmetinde olduğu gibi, 20 İş Gününde İmalat ve Teslim Taahhüttü de OEM’ler (Orijinal Ekipman Üreticisi), distribütörler ve son kullanıcılar dahil olmak üzere tüm müşterilere açıktır.

Bu kapsama giren motorların açık ve tam listesine Leroy-Somer web sitesinden ulaşılabilir. Acil durumda, opsiyonel ekspres taşıma hizmetinin bulunduğu pek çok Avrupa ülkesinde 24 saat sevkiyat yapılabiliyor.

Son olarak, müşterilerin kendi teslimat sürelerine göre ürün seçimi yapmalarına yardımcı olmak için, güçlü bir çevrimiçi tahrik sistemi seçim aracı olan Leroy-Somer artık bir ürünün 20 İş yapılandırılmasını sağlayacak yeni özelliklere sahiptir. Ayrıca, teknik özellikler ve seçenekler göz önüne alınarak ürün seçimi yapıldığında dinamik teslim süresi göstergesi de gösterilmektedir.

Güçlü ve yalın lojistiğe dayalı bu yeni hizmet, Leroy-Somer’in pek çok ürün çeşidinin kısa sürede teslim edilmesini sağlayarak müşterilerini desteklemekte kararlı olduğunu göstermektedir.

20 WD web sitesini ziyaret etmek için tıklayın: http://lrsm.co/dispo20wd