Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Makina Üreticileri için Uzaktan Erişim

Makina Üreticileri için Uzaktan Erişim

PAYLAŞ

Uzaktan erişimde ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri tek bir cihaz ile sağlayan Secomea, makina üreticileri için standart hizmetlerin dışında büyük avantajlar sunuyor. Makina üreticileri Secomea ile sistemi son kullanıcılar yani müşterileri ile paylaşabiliyor. Örnek olarak makinaya takılan bir kamerayı makinanın son kullanıcısı sistemdeki diğer cihazları görmeden cep telefonundan izleyebiliyor, makinaya uzaktan erişim sağlayabiliyor.

Uzaktan bakım hizmetlerinin optimizasyonunu sağlayan Secomea, seyahat süresinden ve maliyetlerinden tasarruf ederek uygun maliyetli çözümler sağlıyor.

Fabrika ve ofis ağını güvence altına almak için sertifikalı

Secomea hem makinaları hem de makinaların bağlı olduğu fabrika ağlarını korumak için “AES data encryption” teknolojisi ile uçtan uca şifreli bir sistem üzerinde çalışıyor. Sisteme giriş için “x.509 Cert.” sertifikası ve kullanıcı tarafından belirlen şifre ile benzersiz bir güvenlik sağlıyor.

Bu, makina ve sistem üreticileri için bir sigorta. Çünkü makina üretilip sevk edildikten sonra cihaza interneti vermek veya vermemek tamamen son kullanıcı fabrikaların ve tesislerin inisiyatifinde. Siz hangi cihazı kullanırsanız kullanın kararı verecek olan onlar. Bu durum tercih edilen cihazın kullanılamamasına sebep olabilir. Bu da üreticilere ekstra bir maliyet yaratmış oluyor. Sertifika verebiliyor olmak bu riskleri minimize edecektir.

Mevcut tüm uzaktan erişim çözümlerinin tek bir cihazda birleştirilmesi

Tüm makinalar için aynı konfigürasyonu kullanarak basit tedarik sağlıyor.

Her cihazın üzerinde standart olarak bulunan Seri, USB ve Ethernet portlarıyla eski sistemleri de bu yapının içine entegre etmek son derece kolay. Hatta eski ve yeni cihazlara aynı anda Online olabiliyorsunuz.

Bir diğer özellik ise üzerinde bulunan haberleşme portları, Dahili olarak Kablolu internet (Static/DHCP) ile üzerinde bulunan USB Portlardan WiFi veya 3G bağlantı kurabiliyorsunuz. Bu da sahada size yüksek esneklik sunuyor.

Önleyici ve kestirimci bakım

Secomea ile kestirimci, önleyici ve doğrulayıcı bakım çözümleri bir arada toplanıyor. Sistemde tüm cihazları tek noktada toplayarak bakım faaliyetlerinin de bir noktadan gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor.

Türkiye temsilciliği HİDRO-TEK tarafından yürütülen Secomea, benzersiz özelliklerdeki ürünleriyle makina üreticilerini tek bir ürün ile fazla maliyetlerden kurtarıyor.

http://www.hidro-tek.com.tr/secomea.htm