Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Minyatür Motor Ustası Portescap Türkiye Pazarında Artık Daha İddialı

Minyatür Motor Ustası Portescap Türkiye Pazarında Artık Daha İddialı

PAYLAŞ

Günlük hayatta, endüstride kullandığımız bir çok makina ve cihazın içerisinde aslında Portescap ürünleri bulunuyor. Yaklaşık 70 yıllık geçmişi olan İsviçre menşeli firma minyatür motorlar konusunda uzman. Kollmorgen işbirliği ile Türkiye pazarında son dönemde pazarlama faaliyetlerini arttıran firmanın bölge satış müdürü Hrvoje Ulakovic sorularımızı yanıtladı.

  • Okuyucularımıza kısaca Portescap’I tanıtabilir misiniz?

İsviçre’den 80 yıl öncesine dayanan ve hassasiyet, müşteri odaklı yenilik, teknik mükemmeliyet ve en kaliteli hizmet tutkusuyla hareket eden Portescap, minyatür motorlarda ve hassas hareket kontrol çözümlerinde tanınmış bir lider uzman haline gelmiştir. Tıbbi cihazlardan, hayatları koruyan, iyileştiren ve geliştiren çeşitli endüstriyel uygulamalara kadar, Portescap uç pazarların bir yelpazesinin hareket ihtiyaçlarını çözmek için minyatür motor teknolojileri sunmaktadır. Fırçasız DC, fırça DC’yi, uygulama performansını optimize etmek için motorları, diskli mıknatıslı motorları ve kademeli lineer aktüatörleri sunabilen yenilikçi ürün teknolojilerimiz sayesinde müşterilerimize hizmet veriyoruz.

  • Portescap’ın ve ürünlerinin avantajları nelerdir?

Portescap’ın küresel tasarım ve uygulama mühendisliği ekibi müşterilerimizle yerel olarak ilgilenir ve ürün seçiminden ürünün son teslimine kadar sürecin her aşamasında destek sağlar. Erken işbirliği, ihtiyaçlarınızı karşılayan, uygulama performansını optimize eden ve ürün güvenilirliği, maliyet aşımları ve program çizelgesi ile ilgili riskleri en aza indiren uygun bir çözüm geliştirmek için kritik öneme sahiptir. Sağlam bir program yönetimi ve sahne kapısı süreci ile, projenin genel hedeflerine ulaşmak için ürün tasarımından ticarileştirmeye kadar sizinle işbirliği yaparız. Hareket ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir çözüm tasarlamak, geliştirmek ve optimize etmek için kullanılan en gelişmiş ve gelişmiş araçlara sahibiz.

  • Türkiye pazarı için plan ve hedefleriniz nelerdir?

Türkiye, özellikle tıbbi ve güvenlik kapısı endüstrilerinde büyüyen bir pazardır. Portescap’ın artık doğrudan distribütörümüz Kollmorgen tarafından Türkiye’de temsil edildiği ve bu pazarda birçok potansiyel görüldüğünden, ürünlerimizin avantajını yaymak ve paylaşmak istiyoruz. Beklentilerimiz yüksek ve memnun müşterilerimizle ürünlerimiz ile iyi bir yolda ilerliyoruz.

  • Son olarak Türk endüstrisine ve kullanıcılara neler söylemek istersiniz?

Portescap DC motor pazarında liderlerden biridir. Küresel bir şirket olarak, tıbbi, elektrikli aletler, cerrahi aletler, robotlar, yaşam bilimleri ve fabrika otomasyonu gibi geniş bir pazar ve uygulama yelpazesine hizmet verebiliyoruz. Portescap’ta, bireysel uygulamanız için mükemmel bir uyum sağlayan yenilikçi hareket teknolojileri ve özel mühendislik hizmetleri sunmak için çalışıyoruz.

Portescap Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin;

sales.europe@portescap.com

+41 32 925 62 40