Ana sayfa Hot topıcs/Güncel ‘Mitsubishi e-F@ctory Alliance’ üyesi Secomea güvenli çözümler sunuyor

‘Mitsubishi e-F@ctory Alliance’ üyesi Secomea güvenli çözümler sunuyor

PAYLAŞ

Secomea A/S, makine endüstrileri ve otomasyon için uzaktan erişim çözümleri sağlıyor. Yılların deneyimi ile kusursuz montaja, kullanım kolaylığına ve kuruluma ağırlık veren Secomea, güvenlik duvarı/VPN ve endüstriyel haberleşme çözümlerinde güçlü bir ürün grubuna sahip olmuştur. Bu durum Secomea’nın isminin açılımında da net olarak görülmektedir: Secure Communivation Made Easy yani kolay kullanımlı güvenli haberleşme anlamını taşır.

Secomea’nın güvenli ve uzaktan erişim çözümleri, dünya çapında büyük makina üreticileri ve sistem entegratörleri tarafından kullanılıyor.

Standart uzaktan erişim çözümlerinde geleneksel VPN yapısı baz alınırken, Secomea çözümleri benzer yönlendirme çözümlerindeki ağ çalışmaları ve güvenlik gibi temel sorunları, şifreli vekil sunucu (Proxy) röle bağlantıları kullanımı ile kolayca çözüme ulaştırıyor.

BENZERSİZ SECOMEA ÇÖZÜMLERİ

Secomea çözümü ile Mitsubishi Electric uzaktan erişim sağlayan, büyükten küçüğe uygulamalar için ölçeklenebilen tam kapsamlı bir güvenlik ortamı sağlıyor. Veri tabanı bağlantıları ve protokoller (IEC60870, IEC61850, DNP3 …) için bir kısım MELSEC System Q ürününden programlama ve görüntülemeye kadar birçok ürün ile uyumludur.

Güvenli uzaktan erişim sayesinde Mitsubishi Electric, bütünsel bir şekilde tek bir uygulamaya entegre edilmiş ve ilgili tüm cihazları destekliyor.

Türkiye temsilciliği HİDRO-TEK tarafından yürütülen Secomea’nın benzersiz özelliklerdeki ürünleriyle makina üreticileri, entegratörler ve fabrikalar tek bir ürün ile fazla maliyetlerden kurtuluyor. Firmalar data ve cihaz sınırı olmadan uzaktan erişim ihtiyaçları için aradıkları tüm çözümleri bulabiliyorlar.

http://www.hidro-tek.com.tr/secomea.htm