Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Parker SensoControl, akıllı Nesnelerin İnterneti uygulamalarında kullanılması için IO-Link işlevine sahip yeni...

Parker SensoControl, akıllı Nesnelerin İnterneti uygulamalarında kullanılması için IO-Link işlevine sahip yeni basınç sensörü SCPSi’yi sunar

PAYLAŞ

Parker Hannifin, daha akıllı endüstriyel ortamlarda müşteri talebini karşılamak için IO-Link işlevine sahip SCPSi basınç sensörünü piyasaya sürdü.

Optimize edilmiş, kompakt bir tasarıma sahip olan sensör, IO-Link arayüzü sayesinde özellikle basit ve hızlı devreye alma ve parametrelendirme sağlar. Bu, verilerin daha hızlı ve örneğin bir ERP sisteminde kullanım için standartlaştırılmış bir biçimde sağlanması anlamına gelir. Bu durum da sonuç olarak maliyetten tasarruf ve verimlilikte artış sağlar.

IO-Link teknolojisinin yardımıyla, veriler müdahalesiz bir biçimde aktarılır. Veri aktarımı tamamen dijital olan 24 V sinyale dayanır. Sinyal aktarımı dış etkenlere karşı oldukça güvenlidir. Bu yüzden, ölçümdeki hatalar artık geçmişte kaldı.

IO-Link teknolojisiyle, oldukça çeşitli değerler ölçülebilir. Bu, kullanıcıya daha çok esneklik ve mevcut sistemlere basit entegrasyon imkânı sağlar. Durum izleme uygulamaları bu sayede kolayca tasarlanabilir. IO-Link sensörü aracılığıyla uzaktan teşhis de mümkündür.

SCPSi basınç sensörü ile ilgili detaylı bilgi edinmek için;
https://ph.parker.com/tr/en/io-link-pressure-sensor-and-switch-scpsi