Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Parker SensoControl, hidrolik sistemlerin basınç altında doldurmanın ve boşaltmanın kolay bir yolunu...

Parker SensoControl, hidrolik sistemlerin basınç altında doldurmanın ve boşaltmanın kolay bir yolunu sundu

PAYLAŞ

Hareket ve kontrol teknolojilerinde dünya lideri olan Parker Hannifin, test noktaları portföyünü sağlam EMADN4 ile daha da genişletti. Daha büyük bir iç çapa sahip test noktası, hidrolik sistemlerinin basınç altında kontrollü şekilde doldurulmasını veya boşaltılmasını sağlayarak, özellikle acil durumlarda veya düzenli bakımlarda kullanıcı ve ekipman için ileri düzeyde güvenlik sağlar. Ayrıca test noktası, çevreyi hidrolik akışkan sızıntılarına karşı korur.

Yeni EMADN4 test noktasının lansmanı ile Parker’ın SensoControl Ünitesi; mobil ekipman, demir yolu taşıtları, taşımacılık, madencilik ve inşaat alanlarındaki birçok uygulama için çeşitli seçenekler içeren test noktası ürün serisini genişletiyor. Test noktaları, test veya bakım için hidrolik sistemlerine güvenli erişim noktalarıdır. Bunlar, çalışmalar sırasında diyagnostik ölçümlerin ve bakım işlemlerinin hızlı şekilde yapılmasını sağlayarak zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Test noktalarına sadece değer tespiti için bağlanmaları gerektiğinden, pahalı sensörler, birden fazla sistemde geçici olarak kullanılabilir.

Parker’ın vidalı kaplin test noktaları, 400 bara kadar çalışma basınçlarında bağlanabilir. Test noktaları kurşunsuz çelikten yapılmıştır ve Nitril Bütadien Kauçuk (NBR) veya Etilen Propilen Dien Monomer Kauçuk (EPDM) contalıdır. Tüm Parker test noktaları, Almanya’da üretilir ve genellikle geniş dağıtım ağıyla, hızlı bir şekilde sunulur.

Parker; EMADN4 ile, güvenlik, verimlilik ve çevre koruma açısından kullanıcı gereksinimlerini karşılayan, şirketin yenilikçiliğini ve müşterilerin ihtiyaçlarını anlama ve karşılama becerisini gösteren yüksek kaliteli bir ürün daha sunuyor.

EMADN4 test noktası hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://ph.parker.com/tr/tr/product/parker-sensocontrol-test-points/emadn4-1-4edcf