Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Red Lion Layer 3 Gigabit Ethernet Anahtarını Sunuyor

Red Lion Layer 3 Gigabit Ethernet Anahtarını Sunuyor

PAYLAŞ

Endüstriyel otomasyon ve ağ iletişimi için iletişim, izleme ve kontrol alanında küresel uzman olan Red Lion Controls, yenilikçi NT328G Layer 3 Ethernet anahtarının bugün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. 28 yüksek hızlı port (24 Gigabit, 4-10 Gigabit) ve güvenilir kablo hızı anahtarlama performansı sunan NT328G, Petrol & Gaz, Su & Atık su, Enerji, Ulaşım, video ve güvenlik marketlerinin yanında bant genişliği yoğun diğer endüstriyel uygulamarın günümüz ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak adına sıradışı bir performans ve güvenililirlik sağlıyor.

Red Lion’un NT328G Layer 3 endüstriyel Ethernet modelleri, geniş çeşitlilikte bağlantı seçeneklerini mümkün kılan esnek bir bakır ve fiber port karışımına sahiptir. Layer 3 yönlendirmesi VLAN’lar ve alt ağlar arasında rotalama sağlarken, ölçeklenebilirlik sunan çeşitliliği de beraberinde getirir. Endüstriyel sınıf NT328’nin güçlü özellik seti, şebeke yedekliliği, gelişmiş ve entegre güvenlik, politika tabanlı trafik kontrolü ve kullanımı kolay konfigürasyon ve yönetimi içermektedir. Bu sayede işletme maliyetleri düşerken kesintisiz ağ aktivitesi izleme aktivitesi sağlanır. Şık fakat dayanıklı raf tipi metal koruma, geniş çalışma ısısı koşulları ve tehlikeli lokasyonlar da dahil olmak üzere, zorlu endüstriyel ortamlarda uzun kullanım ömrü için tasarlanmıştır. Bu sayede daha az arıza süresi sunan dayanıklılık sağlar. Büyük ölçekli ve / veya herhangi bir endüstriyel ağ için ideal olan NT328G, hem mevcut hem de uzun vadeli hız ve medya gereksinimlerini karşılama esnekliğine sahiptir , bu sayede yıllarca yatırım koruması sağlar.

“Endüstriyel müşteriler, mevcut ve gelecekteki bant genişliği ihtiyaçlarını karşılaması adına 10 Gigabit hıza ölçeklenebilir güvenli bir kablolu Later 3 anahtarlama performansı talep etmekteler. Artık müşteriler ağın kenarından çekirdeğe kadar endüstriyel gereksinimleri karşılayan, geleceğe yönelik ve dayanıklı bir anahtar çözümüne erişebiliyorlar” diyor Red Lion Controls ürün yönetimi direktörü Diane Davis.

Red Lion’un yeni NT328G Layer 3 Ethernet Anahtarı ile ilgili daha fazla bilgiye erişmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz:

www.redlion.net/NT328G.