Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Rockwell Automation’ın Ortadoğu, Türkiye ve Sahra Altı Afrika Bölge Satış Direktörü Belli...

Rockwell Automation’ın Ortadoğu, Türkiye ve Sahra Altı Afrika Bölge Satış Direktörü Belli Oldu

PAYLAŞ

Rockwell Automation, Sebastien Grau’nu, Rockwell Automation Ortadoğu, Türkiye ve Sahra Altı Afrika Bölge Satış Direktörü olarak atandığını duyurdu.

Sebastien’i yeni görevi için tebrik eden Rockwell Automation EMEA Bölge Başkanı Susana Gonzalez konuya ilişkin açıklamasında şunları söyledi: “Sebastien’in ekibimize katılmasından, en önemli pazarlarımız olan Ortadoğu, Türkiye ve Sahra Altı Afrika genelindeki ekibimizi birbirine yakınlaştırıp daha da bağlantılı hale getirmemize vereceği katkıdan büyük heyecan duyuyoruz”.

Sebastien’in zorlu operasyon ve satış ortamlarında ciddi başarıları olduğunun altını çizen Gonzalez sözlerini şöyle sürdürdü: “Stratejimizi hızlandırdığımız bu süreçte Sebastien’in Afrika’daki uzun yıllar deneyiminin yanı sıra aralarında enerji ve uluslararası satışın da olduğu alanlardaki uzmanlığı bölgede bizim için büyük bir fayda sağlayacak”.

Sebastien Grau, küresel satış operasyonları ve enerji birimlerinde Ortadoğu ve Afrika’da yöneticilik ve direktörlük gibi farklı görevlerdeki 15 yıldan fazla tecrübesini de bu göreve getiriyor. Fransa’da Montpellier IAE’de Yeni Teknolojilerin Pazarlaması alanında MBA yaptı.

Ataması hakkında konuşan Sebastien Grau şunları söyledi: “Çok kültürlü ve yetenekli Rockwell Automation ekibine katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Şirketin bölgedeki sürekli büyümesine katkı sağlamayı, Ortadoğu, Türkiye ve Sahra Altı Afrika bölgelerindeki müşterilerimize yenilikçi çözümlerimizi sunmayı planlıyoruz”.