Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Schneider Electric Elektrikçi Buluşmaları Devam Ediyor

Schneider Electric Elektrikçi Buluşmaları Devam Ediyor

PAYLAŞ

Schneider Electric, 2019 yılında da Innovation Talk:Elektrikçi Buluşmaları etkinlikleri ile elektrikçilerle bir araya gelmeye ve yeni nesil teknoloji ve uygulamalarla sektörde gelişim yaratmaya devam ediyor. Nisan-Temmuz döneminde Mersin, Balıkesir, İstanbul ve Erzurum’da düzenlenen etkinlikler sektör uzmanlarının büyük ilgisiyle sürüyor.

Bu yıl etkinlikler sevilen oyuncu Ceyhun Fersoy’un moderatörlüğünde eğlenceli ve interaktif bir şekilde gerçekleşiyor. Etkinlikler boyunca enerjinin güvenli, güvenilir ve verimli kullanılmasında önemli bir role sahip olan “Kaçak Akımdan Korunma” ve “Yıldırımdan Korunma” konuları masaya yatırılıyor. Katılımcıların görüş ve deneyimleriyle interaktif oturumlar düzenleniyor.

Ayrıca Schneider Electric’in elektrikçiler için geliştirdiği sadakat programı olan Fazpuan ile ilgili son gelişmeler katılımcılar ile paylaşılıyor. Etkinliklerde öne çıkan bir diğer konu ise Schneider Electric’in Elektrikli Araç Şarj İstasyonu. Türkiye’de hızla gelişmekle olan bu alan için yeni nesil bir çözüm sunan bu ürün katılımcılardan yoğun ilgi görüyor.

Nisan-Temmuz döneminde 4 farklı şehirde düzenlenen buluşmalarda elektrikçiler, Fersoy eşliğinde eğlenceli zaman geçirdiler. Programın sonunda ise yine Fersoy’un moderatörlüğünde çeşitli yarışmalar düzenlendi ve finale kalan iki elektrikçiye Schneider Electric ürünlerinden derlenen birer paket ve ayrıca birinciye Fazpaun programı aracılığı ile 250TL değerinde market alışveriş çeki verildi.

Schneider Electric Electrikçi Buluşmaları, Kayseri ve İzmir’deki buluşmalarla devam edecek.