Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Tasarlayın. Önizleyin. Yazdırın. Hepsini telefonunuzdan yapın.

Tasarlayın. Önizleyin. Yazdırın. Hepsini telefonunuzdan yapın.

PAYLAŞ

Brady’nin yeni M211 Etiket Yazıcısı, kabloları ve bileşenleri tanımlamak için hem önceden boyutlandırılmış hem de sürekli etiketleri yazdıran hafif, dayanıklı ve taşınabilir bir cihazdır. Telefonunuzdan tasarlanıp, yazdırılabilen ve önizlenebilen karmaşık etiketler oluşturabilir.

Telefonunuzdan etiketleyin

Yeni M211 Etiket Yazıcısı, herhangi bir bel kemerine kolayca tutturulabilir. Bluetooth üzerinden akıllı telefonlara sorunsuz bir şekilde bağlanır ve Brady Ekspres Etiketler ile kullanılır. Uygulama sayesinde etiketler hızlıca tasarlanır, önizlenir, yazdırılır ve ayrıca elektronik tablolardan veriler entegre edilebilir. Bugün piyasada bulunan telefonla kullanılabilen diğer etiket yazıcıları, M211’in etiket tasarım olanaklarına yaklaşamaz. Ayrıca, tasarımlar ister sahada ister ofiste kaydedilip iş arkadaşları arasında paylaşılabilir.

Videoyu izleyin >>

Test edilmiş kaliteli etiketler

M211’in hem sürekli hem de önceden boyutlandırılmış etiketlere baskı yapabilmesi, giriş seviyesinde taşınabilir bir etiket yazıcısı için benzersiz bir özelliktir. Brady, M211 kullanıcılarına 90’dan fazla farklı etiket kartuşu arasından seçimde bulunma olanağı veriyor. Bunlar arasında, belli uygulamalarda güvenilirlik için tasarlanmış genel amaçlı ve özel etiketler yer alıyor. Brady, farklı türde düz ve kavisli yüzeylere yapışmayı ve ayrıca nem, aşınma, sıcak, soğuk, hava koşulları ve diğer etkileri değerlendiren etiket test sonuçlarının olduğu teknik veri sayfalarına sahiptir.

Sağlam ve kullanımı kolay

Yeni M211 Etiket Yazıcısı, tek bir pil şarjıyla 300’e kadar etiket yazar. Ve ayrıca yazıcının ağırlığı yalnızca 0,5 kg’dır ve taşınması kolay olması için kompakt bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda, M211 dayanıklı bir cihazdır. Testlere göre, bu küçük yazıcı 1,8 m’den düşmelere, 110 kg çarpmalara ve askeri koşullara uygun darbelere dayanır. Neredeyse tüm iş sahalarında sorunsuz çalışmanın yanında, M211’de “iş sırasında” kolay sarf malzemesi değiştirme için “tak-kilitle-yazdır” özelliğine sahip etiket kartuşları vardır.

M211 Yazıcıyı keşfedin >>

Yalnızca tek bir dokunuşla etiket oluşturma

Mobile geçin ve Ekspres Etiketleri ile daha fazla seçenek elde edin. Ekspres Etiketleri mobil uygulamasının içinde çalışırken, hem basit hem de kullanımı kolay bir yazılım kullanırsınız. Harekete dayalı dokunmatik ekran teknolojisi etiket oluşturmayı optimize eder ve nesnelerin yeniden boyutlandırılmasını ve ayarlanmasını daha hızlı ve esnek hâle getirir. Ayrıca bir klavye, çalışırken hız kazanabilmeniz için doğal bir yazıma olanak tanır. Ne zaman ihtiyaç duyarsanız tesis içinde ve dışında kullanabilirsiniz.

Ekspres Etiketleri’nin diğer olanaklarını keşfedin >>

Brady Corporation

Brady Türkiye

Orta Mah. Cengizhan Cad. No:3

34956 Tuzla \ İstanbul

Tel: +90 212 264 02 20 / 264 02 21

www.brady.com.tr

Ürünü incelemek için tıklayın