Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Vertiv, Veri Merkezleri ve Diğer Dinamik Ortamlar için Ölçeklenebilir Busbar Güç Dağıtım...

Vertiv, Veri Merkezleri ve Diğer Dinamik Ortamlar için Ölçeklenebilir Busbar Güç Dağıtım Sistemleri Sunuyor

PAYLAŞ

Kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümlerinin küresel bir sağlayıcısı olan Vertiv, dinamik veri merkezi ortamlarında sorunsuz, isteğe bağlı güç yükseltmeleri sağlamak için tasarlanmış modüler bir busbar sistemi olan Vertiv™ Powerbar iMPB ile güç dağıtım portföyünü genişletmeye devam ediyor.

Hem bakır hem alüminyum iletken seçenekleriyle sunulan Vertiv Powerbar iMPB ailesi, 160 amperden 1.000 ampere kadar kapasiteye sahip. Ayrıca soğutma hava akışını en üst düzeye çıkarmanın avantajını kullanarak güvenilir havai güç dağıtımı da sağlıyor.

Sistem; laboratuvarlar, dağıtım depoları, uyarlanabilir üretim tesisleri ve diğer dinamik ortamların yanısıra hemen hemen her boyut ve tarzdaki veri merkezinde kullanılabiliyor. Vertiv Powerbar iMPB, Avustralya, Yeni Zelanda, Hindistan, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika dahil olmak üzere Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Asya’da kullanıma sunuldu.  Busway sistemi, işletmelerin kritik yüklere sürekli güç dağıtımı yoluyla kullanılabilirliği en üst düzeye çıkararak, güç dağıtım altyapısını zamanla uygun maliyetli bir şekilde optimize etmelerine ve uyarlamalarına olanak tanıyor.

Kesici korumalı kullanıcı dostu dağıtım kutuları, busway’de (veri yolunda) herhangi bir yere yerleştirilebilir ve sürekli güç dağıtımını sağlamak için aktif BT yüklerini ve yakındaki şube kesicileri izole edebilir.

Uyarlanabilir busbar, özel bir alet gerektirmeden kurulumu güvenli ve kolay hale getiren basit bir sandviç tarzı mafsallı paket yapısıyla birlikte geliyor. Vertiv Powerbar iMPB, minimum dış destekle, kritik yüklerde güç kaybı olmadan ayarlamalara ve yükseltmelere izin vermek için farklı kapasite ve bağlantı konfigürasyonları da içeriyor.

“Daha fazla cihazın eklenmesi ve raf yoğunluklarının yaygınlaşmasıyla günümüz veri merkezlerinde alan çok daha değerli hale geliyor” diyen Vertiv E&I Genel Müdürü Phil O’Doherty, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Enerji altyapısının bu duruma ayak uydurması gerekiyor. Bu da ölçeklenebilir olmayı ve dağıtımın hızlı olmasını gerektiriyor. Vertiv Powerbar iMPB, sürekli değişen talebi karşılamak için yeterince kompakt ve esnek olan modüler, kurulumu kolay bir sistem sunuyor.”

Vertiv™ Powerbar iMPB UL 857 ve IEC 61439-2, uyumlu ve hafif alüminyum busway şasisi, servis sırasında maksimum güvenliği sağlamak için entegre parmak emniyetli özelliklere ve önce toprakla/sonra kes tasarımlı IP2X/3X güvenlik derecesine sahip. Busbar, hem bakır hem geri dönüştürülebilir alüminyum iletken seçenekleriyle herhangi bir kurulumun güvenlik gereksinimlerini karşılayacak şekilde yapılandırılabiliyor.

Vertiv E&I markasının gelişmiş bir ürünü olan Vertiv Powerbar iMPB, Kuzey Amerika ve EMEA’da kullanımda olan Vertiv™ Liebert® MBX busway ürününün yerini alacak. Vertiv Powerbar iMPB çözümü, eksiksiz bir güç dağıtımı çözümü sağlamak için Vertiv™ E&I anahtarlama donanımı serisini tamamlıyor.

Vertiv Powerbar iMPB ve diğer veri merkezi güç çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak için Vertiv.com. adresini ziyaret edebilirsiniz.