Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Yeni 35ECS Ultra EC Fırçasız Motor; Kompakt Ambalajda Ultra Yüksek Hız

Yeni 35ECS Ultra EC Fırçasız Motor; Kompakt Ambalajda Ultra Yüksek Hız

PAYLAŞ

Portescap, yeni ECEC motorunun tanıtımıyla birlikte Ultra EC ™ fırçasız DC slotsuz motor serisinin genişlemesini duyurdu. Bu 2 kutuplu motor, Portescap’in fırçasız slotsuz motorlarından beklediğiniz pürüzsüz çalışma ve uzun kullanım ömründen ödün vermeden ultra yüksek hız ve güç (330W’a kadar, maksimum sürekli) sunar.

Yeni 35ECS motorunun iki uzunluğu mevcuttur: 35ECS60 ve 35ECS80. 35ECS60 ve 35ECS80 motorları, sürtünme ve fırça aşınması olmadan çok çeşitli çalışma hızlarında sınırlı çekirdek kaybıyla benzersiz tork ve güç yoğunluğu sağlayan patentli Ultra EC bobin teknolojisine sahiptir. Bu motorlar, 40.000 d / dak.’ya kadar hızları korumak için patentli yüksek hızlı rotor tasarımına sahiptir. 35ECS80 eşsizdir ve çok yüksek hızlarda etkileyici tork özelliklerine sahip ince / uzun paketler için yeni alanlar açarken, 35ECS60 çok düşük voltajlarda yüksek hız yetenekleri sağlar. Dayanıklı tasarımı sayesinde, 35ECS 2N boyunca 1.1Nm (35ECS60) ve 2.0Nm (35ECS80) ‘e kadar pik torkunu sürebilir.

35ECS motorları, endüstriyel uygulamalar da dahil olmak üzere çoğu uygulamada uyarlanabilir, cihazın güç ve makine verimliliğinden ödün vermeden ömrünü ve güvenilirliğini arttırır ve enerji tasarrufu sağlar. Yeni 35ECS, pille çalışan el aletleri (endüstriyel sıkma cihazları veya matkaplar), fabrika otomasyon cihazları (büyük fanlar veya vakum pompaları) gibi uygulamalar için ve ayrıca çapta kısıtlamalar bulunan uygulamalar için ideal seçimdir.

Yeni 35ECS motorları, yüksek tork reaksiyonunu sürdürmek için en güçlü muhafazayı sağlamak için lazer kaynaklı bir ön flanşa sahiptir. Bobin başlığındaki bir sıcaklık probu, ağır hizmet uygulamalarında motor performanslarının optimum kontrolünü sağlar. Bu motorlar, salon sensörleri ve hız ve gerilim gereksinimlerinize uyacak toplam 6 farklı bobin ile sunulmaktadır. Talep üzerine, Portescap ayrıca dişli kutuları, enkoderler, bobin varyasyonları ve mekanik arayüz modifikasyonları da dahil olmak üzere kişiselleştirme seçenekleri sunabilir.

Portescap dünya çapında ISO 9001: 2015 sertifikasına sahiptir ve Hindistan’daki üretim tesisi ayrıca ISO 13485, ISO 14001: 2015 ve OHSAS 18001: 2015 sertifikalıdır.

www.portescap.com