PAYLAŞ

Legrand, konutlar ve ticari uygulamalardaki modern tesisatların gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirdiği halogen free ve alev iletmez malzemeden yapılmış yeni XC³ serisi şalt cihazları ile bina tesisatlarınız ve sizin için güvenlik, aynı zamanda montaj kolaylığı sağlıyor.

Legrand’ın ürettiği XC³ serisi şalt cihazlarının tasarımı ve materyalleri, serbest hava geçişine izin vererek aşırı ısınmanın önüne geçiyor. Kolay bağlantı kafesi sayesinde de bağlantı hatalarını önleyerek güvenlik seviyesini artırıyor. Seri, iki konumlu raya montaj klipsi, etiket penceresi ve ön panel üzerinde yer alan teknik bilgiler ile kablolama ve bakım esnasında hız ve kolaylık sağlıyor.

Bina İçi Tesisatları İçin Artan Güvenlik

Konutlar ve ticari uygulamalardaki tesisatların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan Legrand’ın yeni XS³, XG³, XC³ serisi şalt cihazları, kısa devrelere, aşırı ve kaçak akım arızalarına karşı etkili koruma sağlıyor. Termik, manyetik devre kesiciler ve kaçak akım cihazları içeren ve çok sayıda kontrol ve yardımcı sinyalizasyon elemanları ile tamamlanan bu seriler tesisatlarınız için güvenlik, dayanıklılık ve montaj kolaylığı sunuyor.

Büyük bir özenle geliştirilmiş Legrand’ın XC³ serisi, can ve mal güvenliğinin sağlanması için maksimum korumayı garanti ediyor. Seride kullanılan otomat baraları hızlı kablolamaya olanak sağlıyor.

Bağımsız sertifikasyon kuruluşları tarafından onaylı bu ürünlerin, erişilebilir terminalleri, oklu işaretleme yönlendirmeleri ve görünür vida başları kablolamayı kolaylaştırıyor.

www.legrand.com.tr