Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Parker, Yenilenen “Win Stratejisi”ni Düzenlediği Bir Lansman Toplantısı İle Duyurdu

Parker, Yenilenen “Win Stratejisi”ni Düzenlediği Bir Lansman Toplantısı İle Duyurdu

PAYLAŞ

Hareket ve kontrol teknolojileri alanında öncü firmalardan Parker Hannifin, 09 Aralık 2015 tarihinde düzenlediği bir distribütör toplantısında yeni “Win Strateji”sinin lansmanını gerçekleştirdi.

Uygulamaya alındığı 2001 yılından itibaren Parker’ın hareket ve kontrol teknolojilerinde 1 numaralı şirket olma misyonuna hizmet eden, başarısını kanıtlamış stratejiler, araç ve yöntemleri içeren Win Strateji’si bu sene itibarı ile yenilendi. Stratejinin yenilenmesinde Parker’ın global organizasyonunda, farklı kıtalarda çeşitli kademelerde görev yapan 350 çalışanı, 12 büyük hissedar ve yönetim kurulu üyeleri aktif görev alarak birebir görüş alışverişi ile stratejiyi bugünkü haline getirdi.

Lansmanın açılış konuşmasını yapan Doğu Avrupa Satış Şirketleri Bölge Müdürü Michal Grundfest, Parker Hannifin’in global organizasyonu ile ilgili en son güncellemeleri davetlilere sunduktan sonra mikrofonu Parker Türkiye Genel Müdürü Serpil Uzun’a bıraktı. Serpil Uzun, Türkiye Satış Şirketi’nin sürekli artan bir büyüme gösterdiğini, sergilediği üstün performans sebebiyle bir bölge hub’ı olarak konumlandırıldığını ve buna bağlı olarak Hazar Denizi Bölgesi ülkelerinden Azerbaycan, Kırgızistan, Türkmenistan ve Özbekistan’ın Türkiye’nin sorumluluğuna verildiğinin altını çizdi. Parker’ın bugün ulaştığı başarıların temelinde Win Stratejinin büyük payı olduğunu vurgulayan Serpil Uzun, stratejinin yenilenmesine ihtiyaç doğuran sebepleri lansmanda kendi sözleri ile açıkladı:

“Değişim, yaşamın içinde gizli. 2001 yılından bu yana ilk günkü geçerliliğini koruyan konularımız olduğu gibi değişen birçok dinamik var iş dünyasında. Bu noktadan hareketle 15 yıldır bize çok iyi hizmet eden ve bizi başarıya ulaştıran stratejimizde bazı değişiklikler yapmaya karar verdik.”

Toplantıya davet edilen ve ülke çapında hizmet veren 47 Parker distribütörü lansmana büyük ilgi gösterdi. Parker Türkiye Genel Müdürü Serpil Uzun’un Parker Türkiye hakkında gelişmeleri ve hemen ardından Win Strateji’sindeki değişiklikleri interaktif bir sunum ile anlatması üzerine davetliler, sahne şovları ve canlı fasıl eşliğinde akşam yemeğine geçerek lansmanı tamamladılar.