PAYLAŞ

Günlük Dijitalleşme, basit haliyle ulaşabilir durumda olan bilgilerin, var olan ekipmanlarımızın bir bilgisayar aracılığı ile okunabilecek hale gelmesi ve bunların dijital ortama iletilmesi sürecine verilen addır.

Verilerinizi ve ekipmanlarınızı dijital ortama aktardığınız sürece daha yenilikçi ve çağa uygun bir bakış açısı ile hizmet etmeye başlarsınız. Dijitalleşmeye adım attığınız andan itibaren daha planlı ve daha sistematik bir süreç yönetimine sahip olursunuz. İş yapış şekilleriniz değişime uğrayarak hızlanır. Bu yeni düzen bizlere kurumsal bir hafıza yaratmakla kalmaz aynı zamanda yarattığımız bu değerlere kolaylıkla ulaşmamızı sağlar.

Tesis yöneticisi olarak tesisinizin en üst düzeyde çalışmasını ve operasyonların durmamasını sağlamak en önemli önceliklerden biridir. Operasyonel süreçlerin karmaşıklığı ve daha hızlı geri dönüş talebi arttıkça, tesislerden sorumlu kişilerin eskimeyi, yedek parça eksikliğini daha iyi tahmin etmeleri veya güvenlik ihlali gibi önemli olaylardan haberdar olmaları gerekir.

Ekipmanları Dijital Ortamda Yönetmek

Bugün hepimiz gün boyunca çeşitli bildirimlere maruz kalıyoruz ve bunları yönetmek çok zor olabiliyor. Bu nedenle tesisinizde kurulu olan ekipmanlarınız ile ilgili bilgileri doğru ve zamanında almanız çok önemli.

Bunlara ek olarak tüm varlıklarınızı takip etmek, doğru belgeleri bulmak ve gerektiğinde anında teknik destek almak gibi işlemleri en üst düzeyde tutmaya katkıda bulunan bazı yardımcı araçlar var.

Yukarıdaki bahsettiğimiz nedenlerden dolayı, sorunsuz bir işlem için kurulu elektrik tabanınız üzerinde görünürlüğe sahip olmak şart, tesisinizin kritiklik değerlendirmesine anında çevrimiçi erişim sağlamanız oldukça önemli; buradan örnek rapora göz atabilirsiniz.

Peki, ücretsiz çevrimiçi değerlendirmeyi nasıl alabilirsiniz? Artık Ürünlerinizi Kaydettirmek için mySchneider uygulaması aracılığıyla, yalnızca kritik varlıklarda daha fazla görünürlük sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda sizin ve işletmeniz için en önemli olan kişiselleştirilmiş bilgi ve uyarıları sağlayan tek bir araç olan yeni bir özelliğiniz bulunmaktadır.

Bu özelliğin tam olarak ne olduğunu ve tesis yöneticilerinin en yüksek performansı elde etmesine nasıl yardımcı olduğunu merak ediyor musunuz? Aşağıdaki tüm sorularınızı cevaplayayım.

MySchneider Uygulaması Nedir?

3 adımlı kolay bir kayıt işlemiyle bu yeni özellik, daha iyi görünürlük elde etmenize ve doğru belgeleri kolayca bulmanıza yardımcı olmak için kurulu temel değerlendirme raporuyla arızaları tahmin etmenize ve kurulu temel ürünlerinizin performansını yönetmenize yardımcı olur.

Nereden erişebilirsiniz: Ürünleri mySchneider uygulamasına kaydedebilir, buradan erişilebilir.

Niçin kayıt olmalısınız: Tesisinizde yer alan kurulu elektrik ekipmanlarınızı uygulamaya kaydetmenin birçok avantajı vardır:

1.Haberdar Olun ve Güvende Olun: Herhangi bir güvenlik güncellemesi, siber güvenlik riski veya kalite uyarısı için kritik bilgilerden haberdar olun ve öncelikli sorun çözme edinin.

2.Kurulu Ekipmanınızın Değerlendirme Raporu: Uygulamada istek üzerine sunulan ÜCRETSİZ Yüklü Temel Değerlendirme raporu ile ekipmanınızın performansını izleyin, sistemlerinizi yükseltmek veya bakımını yapmak ve riskleri en aza indirmek için yapabileceğiniz temel işlemleri değerlendirin.

3.Hızlı Destek Alın: İhtiyacınız olan bilgileri aramak için zaman harcamayın. Ekipmanlarınız ile ilgili tüm belgeleri çevrimiçi olarak bulun. Müşteri hizmetleri merkezimiz, hızlı ve verimli destek sağlamak için kaydettiğiniz ekipman ayrıntılarını görüntüleyebilecektir.

Uygulamayı edinin: Üyelik alın, uygulamayı açın ve “Varlığımı kaydet” butonuna basın.

Varlığınızı kaydedin: Ekipmanlarınızın kaydı, sadece QR kodunu tarayarak, ticari referans numarasını girerek veya kapsamlı kataloğumuza göz atarak yapılabilir.

Tesisinizin yerini bulun: Son olarak, tesis müdahalelerine ve bakım kontrollerine yardımcı olmak için ürünün kurulu olduğu işletmenizin yerini girin. Kurulu Temel Değerlendirmenize şimdi erişebilirsiniz!

Schneider Electric tarafından bu yepyeni çözüm, tesis yöneticilerine varlık performansını yönetmek için teknoloji meraklısı bir yol sunmak için geliştirildi. Siber güvenlik protokellerine uygundur. Her yerde ve her zaman kullanılabilir.

Beklemeyin, mySchneider Uygulamasını indirin ve ekipmanlarınızı bugün kaydedin.