Cumartesi, Temmuz 20, 2024
Ana sayfa İLETİŞİM

İLETİŞİM

Contact

                 Reklam İçin: zeynep@automationtr.com

                      İçerik İçin: editor@automationtr.com

Europe Reporter(Avrupa): Henna Curtis

europe@automationtr.com

Asia-Pasific Reporter (Asya Ülkeleri): Liu Meier

asia@automationtr.com

USA and South America Reporter (ABD ve Güney Amerika): John Lewis

usa@automationtr.com

Global Phone: 0090(507 553 0028)

“LESS PAPER, MORE COMMUNICATIONS”

AutomationTR Kimdir?

www.automationtr.com global medya network şirketi NEW ERA MEDIA’nın bir parçasıdır. NEW ERA MEDIA, B2B yayıncılıkta yeni dijital dönem başlatan bir grup uluslar arası gazetecinin kurduğu bir iletişim ağıdır. 10’dan fazla ülkede faaliyet gösteren medya kuruluşu ve gazetecilerin katkılarıyla hazırlanan www.automationtr.com ; endüstriyel otomasyon, proses ve üretim teknolojileri alanında kısa sürede dünyanın en çok takip edilen haber sitelerinden biri olmuştur. Türkiye’nin de içinde bulunduğu EMEA Bölgesi başta olmak üzere global çapta haberleri, teknik yazıları en hızlı şekilde okuyucularına ulaştırmaktadır. Avrupa, Asya ve Amerika kıtasından bulunan ve alanında uzman gazetecilerin sağladığı haberler anlık olarak endüstriyel profesyonellere ulaştırılmaktadır.

Dijital dünyanın tüm nimetlerini ve şeffaflığını kullanırken, basılı medyaya göre çok daha etkin ve ekonomik tanıtım imkanları sunuyor.

Dijital sektörel yayıncılığın yeni dönemine HOŞGELDİNİZ

Who is AutomationTR?

www.automationtr.com is the part of global media network; NEW ERA MEDIA. Media companies and journalists feed the content from more than 10 countries. Our target is being a global leader in digital publishing. Our group has news websites for cloud technologies, wire and data Technologies, packaging and etc.

www.automationtr.com has focused to; industrial automation, process and production technologies. We are fastest and most popular B2B news website. We have reporters and adviser from Europe, Asia and America.

B2B publishing has to be digital cause of industry and business is more global today.

Wellcome to NEW ERA of B2B digital publishing.


İlgi Çekici Konular