PAYLAŞ

Schneider Electric, elektrikçiler ve perakende satış noktaları için, müşteri ödüllendirme programı FAZPuan’dan sonra internet üzerinden istedikleri anda istedikleri miktarda siparişi anında geçebilecekleri e-ticaret sitesini hayata geçirdi.

FAZTicaret adı verilen bu yeni e-ticaret sitesinin kurulmasındaki amaç ise elektrikçilere tek tıkla sipariş geçebilecekleri bir sistem oluşturup ticaretlerini kolaylaştırmak.

Birebir erişim sağlanamayan veya ancak bayi ve ara bayiler aracılığı ile erişim sağlanabilen elektrikçiler, artık kendileri direkt olarak Schneider Electric’e FAZTicaret sitesi üzerinden erişebilecek ve sipariş verebilecek.

FAZTicaret Türkiye’deki elektrikçilere büyük kolaylıklar sunuyor. Bu kolaylıklardan en önemlisi, alım yapmak isteyenlerin internet üzerinden istedikleri anda stokları görüntüleyip, siparişlerini anında geçebiliyor olmaları. Üstelik, bayi veya ara bayi aracılığı ile uzun sürelerde teslim alabildikleri siparişler, 2 veya 3 iş günü içerisinde Schneider Electric tarafından adreslerine teslim edilecek. Kredi kartı veya Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) ile ödeme yapabilecek olan elektrikçiler, yine Schneider Electric tarafından hayata geçirilen özel ödüllendirme programı FAZPuan entegrasyonu sayesinde FAZTicaret’ten aldıkları ürünlerle puan toplayabilecekler.

Sektörde bir ilk olan FAZTicaret sitesinden faydalanabilmek için Schneider Electric’in İş Ortağı Portalı (PRM)’na üye olmak gerekiyor. FAZPuan üyeleri ise otomatik olarak FAZTicaretten faydalanabiliyor.

www.fazticaret.com