Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Emerson’un Yeni Kompakt, Dayanıklı PC’si Üretim Katını Buluta Taşımak için Üretildi

Emerson’un Yeni Kompakt, Dayanıklı PC’si Üretim Katını Buluta Taşımak için Üretildi

PAYLAŞ

Movicon yazılımı ve PACEdge IIoT platformu ile önceden yüklü gelen PACSystems IPC 2010, endüstriyel ölçekte edge verileri görselleştirme uygulamaları için yüksek performanslı bilişim çözümler sunuyor.

Emerson, bugün çok farklı makine ve ayrık parça üretim otomasyon uygulamalarını işlemek üzere tasarlanmış dayanıklı bir endüstriyel bilgisayar olan yeni PACSystems™ IPC 2010 Kompakt Endüstriyel PC (IPC) duyurusunu yaptı. Bu yeni çözüm, Endüstriyel Nesnelerin İnterneti (IIoT) ve diğer dijital dönüşüm girişimlerini uygun maliyetli bir şekilde desteklemek amacıyla sağlamlaştırılmış, kompakt, dayanıklı IPC ihtiyacı duyan üretim tesislerine ve OEM makine üreticilerine hizmet sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

IPC 2010, bu soruna PACEdge™ endüstriyel edge platformunu ve Movicon.NExT™ SCADA yazılımı kısımlarını önceden yükleme yoluyla çözüm bularak kullanıcıların tarayıcı tabanlı yapılandırmayı hızlıca çalıştırmasına yardım etmiştir. Yazılım platformunu güncel tutup pasif bir şekilde bakımını yaparken güvenilirliği maksimuma çıkarmak için gerekli destek sağlanmaktadır.

Endüstriyel Linux sürümünü çalıştırarak ve ayrıca seri ve Ethernet bağlantısı sunarak IPC 2010 farklı topolojilerde bir iletişim aracı olarak kullanılabilir ve eş zamanlı olarak veya ayrı bir şekilde edge bilişim cihazı olarak kullanılabilir. Kullanıcılar IPC 2010’u esnek bir protokol dönüştürücüsü olarak uygulayabilir ve diğer pek çok bilişim işlevinde (çoğu IIoT, edge, OT/IT dönüşümü, HMI görselleştirme, SCADA bağlantısı ve dijital dönüşüm rolllerinde) kullanabilir.

Hem donanım hem de yazılım uyarlanabilir, evrensel ve ölçeklenebilir olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece kullanımı kolay, güçlü ve Emerson yaşam döngüsü hizmetleri ile desteklenen birleşik kullanıcı deneyimi sunulur. Kompakt form faktörü IPC 2010, pasif olarak soğutulmuş IPC’nin en geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir ve yalnızca dört watt’lık düşük güç tüketimine ve dayanıklı paketlemeye sahiptir; bu sayede neredeyse her yere kurulabilir.

IPC 2010, avantajlı bir fiyat/performans oranı sunar, genel güncellemeler ve siber güvenlik güncellemeleri için herhangi bir sürekli yıllık lisanslama masrafı veya ücreti yoktur. Movicon Connext© veya WebHMI gibi diğer özellikler, istenildiği zaman etkinleştirilebilir veya eklenebilir.

“Dijital dönüşüm yaşayan pek çok müşteri küçük adımlarla başlayıp edge’in etkin olduğu uygulamalardan değer elde ettiğinde ilerlemek istemekte” diyor Emerson ayrık otomasyon işi IPC 2010 ürün müdürü William Paczkowski. “IPC 2010, hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde çalışabilen önceden paketlenmiş ve ekonomik bir çözüm olarak özel olarak tasarlanmıştır.”

Emerson, şu an itibariyle sızıntı tespiti, basınçlı hava takibi, harmanlama sistemleri, bulutun etkin olduğu hizmetler ve diğer paketli çözümlere yönelik farklı tekliflerde IPC 2010’u kullanmaktadır. Bu esnek endüstriyel teknoloji, her türden müşterinin gelişmiş becerilerden faydalanmasını sağlayacaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.emerson.com/en-us/catalog/emerson-ipc-201