PAYLAŞ

MANN+HUMMEL’ın WIX ve FILTRON markalarının üreticisi olan Affinia Grubu’nu resmi olarak satın aldığınu duyurdu. Şirket yetkilileri merak edilenleri yanıtladı.

Bu satın alma müşterilerin iş ilişkisini etkileyecek mi? (Bağımsız Yenileme Pazarı & OEM/OES)

Müşterilerimize değer veriyoruz ve size özel ürünler ile benzersiz müşteri hizmetleri sunmaya devam edeceğiz. Markalarımızdan beklediğiniz hizmet kalitesinin aynısını alacaksınız ve hizmette ya da teslimatta aksaklıklar yaşamayacaksınız. Genel anlamda, temel şartlar ve koşullar aynı kalacaklar. Kendimizi dünyanın lider filtre üreticisi olarak görüyoruz ve bu bağlamda size daha da iyi ürünler ve hizmetler sunacağız.

Bu satın alma ile ileriye dönük ürün marka stratejiniz nedir?

MANN+HUMMEL ürün portföyüne olan ilginiz bizi sevindiriyor ve buna WIX, FILTRON ve MANNFILTER gibi harika ürün markaları dahildir. Bu iki büyük şirketin birleşmesinin henüz çok başındayız. Birleşen şirketlerimizin marka stratejisiyle ilgili herhangi bir karar vermeden önce yapacağımız çok iş, araştırma ve bilgi paylaşımı var. Bu bilgiyi size en kısa zamanda vereceğiz.

MANN-FILTER ortaklığım vasıtasıyla WIX/ FILTRON markasına (ya da tersi) ulaşabilecek miyiz?

Evet, tüm satış ekibi aynı müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Ürünlerde bir değişiklik olacak mı?

Mevcut ürünlerde, kalite uygulamalarında ve ürün garantilerinde bir değişiklik olmayacak.

Personelde bir değişiklik olacak mı?

MANN+HUMMEL Affinia’nın global filtre operasyonlarını yeni iş birimi olarak kuruyor. Çalışanlarımızın büyük çoğunluğu açısından herhangi bir değişiklik olmayacak ve ileride işlerimizdeki oluşacak organizasyonel bir değişiklik olması durumunda tekrar değerlendirilecektir.

Sevkiyat ya da teslimat değişecek mi?

Gelecekte, performansımızın olduğundan daha iyi hale gelmesini bekliyoruz. Birleşme sebebiyle hizmette ya da teslimatta aksaklıklar yaşanmayacaktır.

Fiyatlar değişecek mi?

Kısa vadede – MANN+HUMMEL ile birleşmeden dolayı fiyatlar etkilenmeyecektir.