Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Ingersoll Rand, Devrim Niteliğinde Basınçlı Hava ve Gaz Teknolojilerini Tanıttı

Ingersoll Rand, Devrim Niteliğinde Basınçlı Hava ve Gaz Teknolojilerini Tanıttı

PAYLAŞ

Basınçlı hava ve gaz sistemleri ve servisi, motorlu araçlar, vinç, caraskal, diyafram ve pistonlupompa ekipmanlarında faaliyet gösteren Ingersoll Rand, basınçlı hava ve gaz operasyonlarının üretkenliğini, güvenilirliğini ve verimliliğini geliştiren inovasyonlarını 2015 ComVac fuarında sahneye çıkardı. Mevcut bütün kompresör çözümlerini, parçalarını, aksesuar ve servislerini sergileyen Ingersoll Rand’ın aşağıdaki yeni ürünleri ve ürün serileri de fuarda ilk kez sahne aldı:

– RS Serisi Yağlı Vidalı Hava kompresörleri.
– Ingersoll Rand Sıfırın Altında Soğutmalı Tip Hava Kurutucu (SFD), XL serisi soğutmalı hava kurutucular ve Ingersoll Rand D1800IB – ABV .model ısıtmalı tip kimyasal kurutucu
– TURBO-AIR NX 12000 Santrifüj Kompresör.
– TURBO-DRI Hava Şartlandırma portföyü.

Ingersoll Rand Basınçlı Hava Sistemleri ve Servisi Başkanı Manlio Valdés şöyle diyor: “Ingersoll Rand, portföyünü büyütmeye yatırım yaparak, enerji verimliliği çözümlerini güçlendirdi ve kanıtlanmış güvenilirlik sicilini geliştirdi. Ziyaretçilerimiz, bu çabaların meyvelerinin sergilendiği ComVac’taki iki standımızda, havanın nasıl çalıştığını görebilir ve mükemmel şekilde tasarlanan basınçlı hava ve gaz sistemlerimizi yakından tanıyabilirler. Bu fuarda sergileyeceğimiz o kadar çok şeyimiz var ki ComVac 2015’in başlamasını dört gözle bekliyorduk. Müşterilerimize yönelik yeni ürünler ve yakın zamanda bünyemize kattığımız Özel Tasarlanmış Santrifüj Sıkıştırma ürünleri bunlardan yalnızca birkaçı.
Ingersoll Rand, bu sene Ocak ayında Cameron International Corporation’dan SantrifüjKompresör bölümünün varlıklarını satın alarak hava ayırma, proses gaz ve ileri derecede özel tasarımlı hava şartlandırma piyasasındaki arzını genişletti ve burası satın almadan sonra katıldığı ilk genel fuar.

Yeni Basınçlı Hava ve Gaz Sistemleri
RS30-37_Side-detail2

RS30-37_HERO-external
RS Serisi Yağlı Vidalı Hava Kompresörleri (RS-Serisi 37-160 kW, 50-200 hp), en üst düzeyde verimlilik, performans ve güvenilirliğe sahip, pazar lideri basınçlı hava çözümleri sunan, yeni ve akıllı makinelerden oluşuyor. RS Serisi, Ingersoll Rand’ın 140 yıldan uzun geçmişinde üretilen en verimli vidasına sahip olup, sorunsuz, serin ve sessiz kullanım sağlıyor. RS Serisi, daha yüksek performans kontrolü için yakın zamanda geliştirilen Xe-145 kontrol ünitesine sahip ve basınçlı hava sistemine hem Bluetooth®, Wi-Fi® veya Ethernet ile yerel olarak hem de İnternet veya cep telefonu bağlantısıyla uzaktan erişime olanak sağlıyor. Kaçağı azaltan V-shield Teknolojisine ve değişken hızlı bir motora sahip olan RS Serisi, enerji verimliliğini pazardaki sabit hızlı ortalama kompresörlere göre yüzde 55’e kadar artırabiliyor.
Ingersoll Rand, sürdürülebilir operasyonları artırmaları için müşterilerine düşük küresel ısınma potansiyeline (GWP) sahip yeni nesil soğutucular kullanan üç yeni kurutucudan ikisini seçme olanağı sunuyor.