Ana sayfa Hot topıcs/Güncel NSK’nın Websitesi Hem Yenilendi Hem de Artık Türkçe

NSK’nın Websitesi Hem Yenilendi Hem de Artık Türkçe

PAYLAŞ

NSK Europe bugün, yeni web sitesinin ( www.nskeurope.com.tr ) “Türkçe” versiyonunun hayata geçirildiğini duyurdu. Avrupa web sitesini yeni, şık bir tasarımla yeniden devreye sokan NSK, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına optimize edilmiş bir düzenleme sunuyor. Site, modern endüstriyel sektörlerdeki işletmelerin bir gereği olarak sürekli hareket halinde olan mühendislerin ve satın almacıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirildi.

Gezinme kolaylığı ve anlaşılabilirlik ön planda tutulup kullanılan cihazın özel ekran çözünürlüğü temel alınarak içeriklerin sunum şekli optimize edildi.

Yeniden kullanıma sunulan sitenin en önemli özellikleri arasında, kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde ihtiyaçları için optimum ürünleri belirleyebildiği gelişmiş “Ürün Bulucu” yer alıyor. Burada, web sitesi ziyaretçileri ürünleri kategoriye, endüstriye / sektöre ve duruma / özelliklere göre filtreleyebilir.

Diğer yenilikçi bir işlevsellik ise kullanıcıların hızlıca en yakın yetkili NSK distribütörüne ve/veya NSK satış ofisine ulaşmasını sağlayan yeni “Distribütör Bulucu”. Site ziyaretçileri, mümkün olan en iyi satış desteğini alabilmek amacıyla distribütör adı, yeri veya mesafesi gibi parametrelere göre filtreleme yapabilir.

Yeniden kullanıma sunulacak Avrupa web sitesinde toplamda sekiz ana dil sürümü ve ürünler, hizmetler, şirket tarihi, kariyer fırsatları ve multi-media seçenekleri gibi şirketle ilgili bilgilere erişim imkanı bulunuyor. Buna ilave olarak NSK ve yerel iletişim bilgileri hakkında yerel dillerde kısa bilgiler veren 21 kadar mikro site de kullanıma sunulacak. Bu mikro sitelerde aynı zamanda İngilizce web sitesi için bir link de yer alacak.

NSK web sitesinin İngilizce versiyonunu kısa bir süre önce yeniden kullanıma sundu (www.nskeurope.com).

Dijital iletişim yolları modern mühendisler için çok önemlidir. NSK bunu düşünüp yeni başarı hikayeleri, basın bültenleri, gelecek etkinlikler hakkında bilgiler, kataloglar, broşürler, hizmetler, dünya genelinde geçerli sertifikalar ve kariyer seçenekleri gibi unsurlar ekleyerek web sitesini düzenli olarak güncelliyor. Sonuç olarak site dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar mevcut ve potansiyel müşteriler için değerli çevrimiçi bir bilgi platformu sunuyor.

www.nskeurope.com.tr