Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Parker SensoControl, yerinde izleme ve diyagnostik için Parker Service Master COMPACT’ı sunar

Parker SensoControl, yerinde izleme ve diyagnostik için Parker Service Master COMPACT’ı sunar

PAYLAŞ

Parker Hannifin, mobil ekipmanlar ve endüstriyel hidrolik uygulamaları için gerçek zamanlı izleme ve diyagnostik sağlayan güçlü cihazı Parker Service Master COMPACT’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yağa dayanıklı kauçuk korumalı, IP65 sınıfı korumaya sahip sağlam bir muhafaza içinde tasarlanmış olup inşaat, tarım, demir yolu ve savunma sanayi gibi endüstri sektörlerinde karşılaşılan zorlu ortamlarda kullanım için uygundur.

4,3 inç dokunmatik ekrana ve dokunmatik klavyeye sahip Parker Service Master COMPACT, ölçümlerin yerinde ve kolayca yapılıp analiz edilmesini sağlar. Basınç, sıcaklık ve debi gibi parametreler gerçek zamanlı olarak görüntülenir ve veri kaydı bir tuşa basılarak veya tanımlı sinyallerle tetiklenerek yapılabilir. Bu, sistem bakımı üzerinde çalışan kullanıcıların, sorunların olası arızalar meydana gelip hatta duruş yaşanmadan kolayca belirlemesine olanak tanıyarak bakım maliyetlerini de azaltır.

Cihazın, çok çeşitli ölçüm uygulamaları için daha fazla esneklik sağlayan üç farklı sürümü vardır. Birinci sürüm, altı adede kadar Parker CAN sensörü için; ikinci sürüm, altı adede kadar Parker CAN sensörünün yanı sıra iki de yardımcı analog sensör için; üçüncü sürüm de dört adede kadar Parker analog sensörü ve iki yardımcı sensör içindir. Tüm Parker sensörleri, otomatik sensör tanıma özelliğiyle desteklenir. Ürünle birlikte verilen analiz yazılımı SensoWin 7, ölçüm verilerinin dokümantasyon amacıyla aktarılmasını kolaylaştırır.

Parker Hannifin SensoControl Product Manager Jutta Etzkorn, “Müşterilerimize Parker Service Master COMPACT’ı tanıtmaktan heyecan duyuyoruz” diyor. “Cihaz, başarısı kanıtlanmış konseptleri yeni teknoloji ve yenilikçi fikirlerle birleştiriyor. Kompakt tasarımı, kullanıcı dostu arayüzü ve esnek bellek yönetimi ile Parker Service Master COMPACT, kritik öneme sahip varlıkların performansını ve güvenilirliğini optimize etmek isteyen bakım uzmanları için vazgeçilmez bir araç.”

Almanya’da üretilen Parker Service Master COMPACT, hızlı teslimat olanağı ve güvenli bir tedarik zinciri sunar. Şu anda Parker’ın global dağıtım ağı üzerinden satın alınabilir.

Parker Service Master COMPACT hakkında daha fazla bilgiyi şu adresten edinebilirsiniz: https://ph.parker.com/tr/tr/product-list/the-parker-service-master-compact