Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Schneider Electric ICCI’de Yerini Aldı

Schneider Electric ICCI’de Yerini Aldı

PAYLAŞ

Schneider Electric, bu yıl 6-7-8 Mayıs tarihlerinde 21’ncisi gerçekleşen, Türkiye’de enerji sektörünün en önemli buluşma noktası olan ICCI Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nda yerini aldı.

Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric, ICCI 2015’te Yenilenebilir Enerji çözümleri ve Saha Servis çözümlerini alanında geliştirdiği maliyetleri azaltan yenilikçi çözümlerini sergiledi.

ICCI 2015’te 9. Salon H 104 – I 101 numaralı stantta misafirlerini ağırlayan Schneider Electric standında rüzgâr, hidroelektrik ve güneş enerjisi çözümleri, lokal ve global referans projeleri ile birlikte tanıtılırken enerji görüntüleme ve merkezi kontrol sistemleri de fuar ziyaretçilerinin bilgisine sunuldu.

schneider electric (1)

Schneider Electric’ten ICCI 2015’e sürdürülebilir çözümler

Rüzgâr, hidroelektrik ve güneş enerjisi alanlarında sürdürülebilir bir dünya için çözümler üreten Schneider Electric, anahtar teslim projeleri ile otomasyon yönetimi ve işletme maliyetleri büyük ölçüde azaltabiliyor. Ayrıca gelişmiş alarm, eş zamanlı bilgi sistemi ve raporlamayı kullanarak üretimin artıran detaylı maliyet analizi, kapasite ve hata bildirimleri ile gelecek yatırım planlarının tahmin edilmesine yönelik çözümler de fuarda ziyaretçilerle paylaşıldı.