PAYLAŞ

Schneider Electric, elektrikçilere müşterilerinin evlerinde güvenliklerini sağlayacak Easy9 alçak gerilim tesisatı koruma ürünlerini  tanıttı. Yüzde 100 Schneider Electric tarafından tasarlanan ve üretilen Easy9 serisi 3 ve 6 kA otomatik sigortalar ile 2 ve 4 kutuplu kaçak akım röleleri, parafudurlar ve sigorta kutularından oluşuyor.

Easy9 serisi  apartmanlardan konutlara, villalardan ofislere ve işyerlerine kadar her yerde kullanılabiliyor. Çok geniş amperaj aralığına sahip olan Easy9 serisi sektörde otomatik sigortalar, kaçak akım röleleri ve parafudur ile ihtiyaçlara cevap veren eksiksiz bir seri olarak dikkat çekiyor.

Elektrikçiler için verimliliğe yardımcı

Yüksek kaliteli ve kullanıcı dostu tasarımının yanı sıra doğru kalite/fiyat dengesi de sunan Schneider Electric Easy9 serisi  geniş bayi ağı sayesinde rahatlıkla bulunabiliyor. Uluslararası standartlarla uyumlu Easy9 serisi elektrikçilerin işlerinde daha verimli olmalarını yardımcı olurken ayrıca, elektrik çarpmaları, aşırı yükler, kısa devreler ve güç dalgalanmalarına karşı sağladığı koruma ile de üst düzey güvenlik sağlıyor.

Alçak gerilim tesisatı için koruma ürünlerinden beklenen her şeyi sunan Easy9 serisindeki  otomatik sigortalar 3kA ve 6kA seçenekleri ile kısa devre  ve aşırı yük akımlarına karşı devre koruması sağlıyor. 2 ve 4 kutuplu alternatifler ile sunulan ve 30 – 300 mA aralığında hassasiyete sahip Kaçak Akım Koruma Röleleri ise  kaçak akım durumunda hata açma özelliğinin yanı sıra birden fazla devreyi koruması ile de öne çıkıyor.

Easy9 serisi dahilinde sunulan 2-4 kutuplu ve 20 kA maksimum deşarj kapasitesine sahip parafudurların yanı sıra, sıva altı ve sıva üstü sigorta kutuları da seriyi eksiksiz bir şekilde tamamlıyor.