Ana sayfa Hot topıcs/Güncel TROX Turkey 5. Yılında Yeni Ofisine Taşındı

TROX Turkey 5. Yılında Yeni Ofisine Taşındı

PAYLAŞ

Hava kontrol ve dağıtımında konfor, gürültü kontrolü, yangın güvenliği ve enerji tasarrufu konularına yönelik ürün ve hizmetler üreten, 65 yıllık geçmişiyle Avrupa pazarının lideri olan Almanya merkezli TROX Technik’in, Türkiye Şubesi olan TROX Turkey aynı gün Türkiye’de büyüyen organizasyonunun ihtiyaçları doğrultusunda yeni taşındığı ofisini de hizmete açtı.

TROX Turkey Genel Müdürü Ozan Atasoy, 2010 yılında kurulurken hayal ettiklerini geçtiğimiz 5 yıllık süreçte gerçekleştirdiklerini belirterek, “Bugüne kadar ön yargısız şekilde heyecanımız ve motivasyonumuz ile başardıklarımızı yeni ürün ve çözümlerimiz ile daha ileriye taşımayı amaçlıyoruz” dedi.

İklinlendirme ve soğutma sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından, Avrupa pazarının lideri TROX Technik’in, Türkiye satış ve destek ofisi TROX Turkey 5. yılını kutladı. Yıldönümü dolayısıyla TROX Turkey Genel Müdürü Ozan Atasoy ev sahipliğinde, TROX Technik CEO’su Michael Bauer’in de katılımıyla Palladium Tower’de, 22 Mayıs 2015 Cuma günü basın toplantısı düzenlendi.

Toplantıda konuşan TROX Turkey Genel Müdürü Ozan Atasoy, TROX Technik’in Almanya’da 1951 yılında kurulmuş, sektörün öncü ve Avrupa’nın Pazar Lideri bir firma olduğuna dikkat çekerek, TROX Turkey’in de, Türkiye’de beş yıl gibi kısa bir süre içerisinde kendi alanında ilk 3’te yer aldığını söyledi.

TROX Turkey’in, dışarıdaki havayı alıp iç ortama getirene kadar kanal hariç dış hava panjurundan susturucusuna, hava kontrol ekipmanlarına, filtresine varana kadar birçok ekipman ürettiklerini belirten Ozan Atasoy, bunları komple bir sistem olarak akıllı yazılım ve otomasyon ürünleri ile kullanıcılara sunduklarını bildirdi.

TROX Turkey olarak üstün kalite ürünleri, üstün kalite hizmet ve mühendislik deneyimleriyle müşteriye sunduklarını belirten Ozan Atasoy, “Bunda başarılı olduk. TROX Turkey olarak iki yıldır TROX’un satış şirketleri arasında biriciyiz. ISH Fuarı için iki yılda bir yapılan toplantımızda da kupamızı aldık” diye konuştu.

TROX Technik CEO'su Michael Bauer_TROX Turkey Genel Müdürü Ozan AtasoyTürkiye’de Birçok Önemli Projeye İmza Attı

Bugüne kadar birçok önemli projeye imza attıklarını belirten Ozan Atasoy, bu projeleri şöyle sıraladı:

“Türkiye’de ilk akreditasyon almış BSL3 Laboratuarı olan Erciyes Üniversitesi BSL3 Laboratuarı, yine Türkiye’deki ilk Multi Service Chilled Beam uygulamasını yaptığımız Türkiye Müteahhitler Birliği Binası, Zorlu Center projesi içinde yer alan Performans Sanatları Merkezi (PSM) ve Türkiye’deki ilk Raffles Oteli, Aselsan Gölbaşı Yerleşkesi, Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Binası, HABOM Uçak Bakım Hangarı, Rönesans Tower Ataşehir, Garanti Bankası Beyoğlu Sanat Galerisi, Acıbadem ve Dünya Göz Hastaneleri sayabiliriz. Türkiye’deki ilk klima santrali satışını gerçekleştirdiğimiz, yenilenen BIST İşlem Salonu’da gerçekleştirdiğimiz projeler arasında yer alıyor.”

TROX_Technık (1)“Hayal Ettiklerimizi Gerçekleştirdik”

Satışlarının yaklaşık dörtte birini yurtdışı projelerin oluşturduğunu belirten Ozan Atasoy, şunları söyledi:

“TROX Turkey kurulduğundan beri geçen 5 yıllık süreçte pazarda var olduğumuzu gösterdik ve bu anlamda emeğimizin karşılığı olan ciroları ve hedeflerimizi yakaladığımız rahatlıkla söyleyebilirim. TROX Turkey olarak 2010 yılında kurulduğumuzda hayal ettiklerimizi geçtiğimiz 5 yıllık süreçte gerçekleştirdik. Bugüne kadar ön yargısız şekilde heyecanımız ve motivasyonumuz ile başardıklarımızı yeni ürün ve çözümlerimiz ile daha ileriye taşımayı amaçlıyoruz.”

TROX Technik CEO’su Michael Bauer de, “TROX Turkey kurulalı sadece 5 yıl olmasına rağmen, bu genç ve yüksek motive ekibin başardıkları ve perspektifleri nedeni ile oldukça memnunuz. Son 2 yıl içerisinde TROX Turkey, satış şubelerimiz arasında en iyi performans gösteren şubelerimizden oldu. Türkiye’den yayılan bu pozitif ve fevkalade yüksek enerji “Güneş doğudan yükselir” sözünü kanıtlar gibi.

X-CUBE, X-FANS ve daha nice yeni ürün lansmanları ile, inanıyoruz ki TROX Turkey gerek Türkiye pazarı, gerekse komşu ülkelerinde daha büyük fırsatlarla daha büyük bir oyuncu olacaktır. TROX Turkey müşterilerine destekleri ve TROX Turkey’in başarısına ortak oldukları için teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

TROX Türkiye’nin yeni ofisi de, Palladium Tower’de hizmete girdi.