Ana sayfa OTOMASYON OKULU Yarın(18 Şubat) Cobot’larla zımpara ve polisaj uygulamaları masaya yatırılacak

Yarın(18 Şubat) Cobot’larla zımpara ve polisaj uygulamaları masaya yatırılacak

PAYLAŞ

Universal Robots, hizmet verdiği sektörlerin gelişimine ve geleceğine ışık tutacak etkinliklerine bir yenisini daha ekliyor. Polisaj sektörünün lider markası Mirka ile düzenleyeceği “Cobot Teknolojisiyle Zımpara ve Polisaj Uygulamaları” konulu webinarda; Universal Robots Türkiye&MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, Mirka Türkiye Ülke Müdürü Ali Seherler ve Universal Robots Türkiye&ME Teknik Destek Mühendisi Hakan Deniz Erden, cobot’ların sektöre sağladığı avantajlar, yaşanan sorun ve çözüm yolları hakkında bilgiler verecek.

Webinarda ayrıca; zımpara ve polisaj uygulamalarında cobot’larla nasıl doğru kuvvet uygulanabilir, kavisli yüzeylerde doğru işlem nasıl sağlanabilir, uç elemanlar nasıl değiştirilir gibi soruların yanıtları da aranacak. Cobot’ların sektörde iş verimliliği, kalite artışı, iş güvenliği ve sağlığına olan katkıları da paylaşılacak. Başarı hikayeleri ve örnek uygulamaların da anlatılacağı online ücretsiz webinarda, cobot’un birden fazla görev için farklı alanlara nasıl taşınacağı ve başka bir üretim alanına nasıl konumlandırılacağı, programlama tecrübesi olmayan birisinin cobot’u nasıl programlayabileceğinin de detaylıca üstünde durulacak.

“Rekabette ve sektör liderliğinde itici güç oluyoruz”

Konuyla ilgili görüşlerini bildiren Universal Robots Türkiye&MEA Ülke Müdürü Kandan Özgür Gök, “Universal Robots olarak, cobot teknolojisi geliştirmekle kalmıyor, bu teknolojinin kolay ulaşılabilir, kullanılabilir ve yönetilebilir olması için ücretsiz online etkinlikler düzenliyoruz. Düzenlediğimiz webinarlarla cobot’ların üretime, işletmeye ve insanlara sağladığı avantajları anlatırken bir yandan da geleneksel robotlara göre farklarını paylaşarak, otomasyona geçmeyi düşünen veya esnek otomasyon konseptiyle işlerinde katma değer yaratmaya çalışan firmalarla destek oluyoruz. Örnek uygulama, başarı hikayeleri ve farklı bakış açılarıyla standart alışkanları değiştiriyoruz. Webinarlar, çevrimiçi eğitim ve toplantılarla işimizin sadece teknoloji geliştirmek ya da robot satmak olmadığını, her an kullanıcılarımızın yanında olduğumuzu gösteriyoruz. Kullanıcıları sürekli eğitip, geliştirerek cobot’lardan en iyi performansı ve kalite artışını almalarını istiyoruz. Böylece rekabette ve sektör liderliğinde itici güç oluyoruz” diye konuştu.

Webinara aşağıdaki linkten kayıt olup izleyebilirsiniz.  

https://events.universal-robots.com/semea/tr/cevrimici-etkinlikler/cobot-teknolojisiyle-zimpara-ve-polisaj-uygulamalari/