Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Yeni ASCO Valf Boyutlarına Valf Adası Kullanıcıları Esneklik Kazandırdı

Yeni ASCO Valf Boyutlarına Valf Adası Kullanıcıları Esneklik Kazandırdı

PAYLAŞ

Yeni alt pleyt seçeneği, ASCO Numatics valf adalarının uygulama aralığını genişletiyor.

ASCO, valf adalarının uygulama aralığını genişleten yeni valf aralığını piyasaya sürdü. 502 serisi valfin ilave edilmesi, ASCO Numatics valf adalarının şimdi 400 l/dak ila 3820 l/dak bağımsız akış aralığı ile başa çıkabilmesi anlamına geliyor. Yenilikçi G3 veya 580 serisi elektronik parçalarla birleştirildiğinde ASCO Numatics valf adaları en küçük ayak izine karşı akış oranları ile gurur duyuyor.

18mm boyut, 650 l/dakikaya kadar akış kapasitesiyle 502 Serisi valfi mevcut sistemlere entegre etmesi kolaydır ve valf adalarına tamamen monteli şekilde gönderilmektedir. ASCO Numatics valf adaları geniş çeşitlilikteki aksesuar yelpazesi ile mevcut olup karmaşık konfigürasyon gereksinimleri bulunan uygulamalar için idealdir.

Tam ASCO Numatics valf adası sunumu, otomotiv endüstrisinden ambalaj işleme hatlarına kadar geniş çeşitlilikteki uygulamalara yönelik uyarlanabilir.

Valf adası konfigürasyonu, ASCO Numatics çevrimiçi konfigüratör kullanılarak oldukça kolaydır. Konfigüratör tam sistemin tüm aksesuarlarıyla birlikte komple tanımlanmasına olanak sağlar. Bu, müşterilerin sahada gerçekleştireceği manuel montaj veya konfigürasyonu azaltmalarını ve hem kesinti süresini hem de konfigürasyon ve bakım için harcanan mühendislik süresini azaltarak işlemlerini mümkün olduğunda hızlı şekilde yapmalarını sağlar.

Tüm ASCO Numatics valflerde olduğu gibi 502 Serisi de IP65 koruma düzeyine ve modüler yapıya dayanacak şekilde inşa edilmiştir. Endüstrideki standart plastiğe kıyasla metalik manuel geçersiz kılma ile sağlam ve güvenilir bir çalışma sunar. Bakımın gerekli olması dolayısıyla geri bildirim ve teşhis, elektronik modülde yer alan entegre grafik ekran sayesinde hızlı ve kolay şekilde yapılır.

asconumatics.eu/valve-islands

ASCO Kimdir?
Bir Emerson şirketi olan ASCO sıvı kontrolü ve sıvı güç ürünleri de dahil olmak üzere çeşitli endüstri-odaklı uygulamalar için kapsamlı sıvı otomasyon çözümleri sunar. ASCO ürün gamı geniş vana çeşitleri, hava hazırlama ekipmanı çeşitleri ve çalıştırma ürünlerinden oluşuyor. Bunlar solenoid pilot vanaları, gövde açısı piston vanaları, yedek kontrol sistemleri, vana manifoldları, silindirler, filtreler, regülatörler ve yağlayıcıları içeriyor.