Ana sayfa new products/Yeni Ürünler Banner’dan Uzun Menzilde Eşsiz Performans: LTF Serisi Lazer Mesafe Ölçüm Sensörleri

Banner’dan Uzun Menzilde Eşsiz Performans: LTF Serisi Lazer Mesafe Ölçüm Sensörleri

PAYLAŞ

LTF Serisi Time of Flight algılama metoduna sahip Lazer Mesafe Ölçüm Sensörleri, 12 m menzile kadar hedeflerde yüksek doğrulukta ölçüm yapmak üzere tasarlandı. Eğik açılarda dahi, algılanacak cismin renginden ve parlaklığından bağımsız şekilde en zorlu hedeflerde son derece tutarlı sonuçlar verir. Parça var/yok kontrolü, pozisyonlama kontrolü, rulo çapı kontrolü ve gerginlik kontrolü gibi çok geniş yelpazedeki algılama çözümleri için idealdir.

LTF serisini öne çıkaran özellikler aşağıdaki gibidir:

• Ayrı ayrı programlanabilen analog ve dijital çıkışları sayesinde ölçüm ve algılama uygulamalarında kullanılabilir.
• Sınıfının en iyi menzil, tekrar edilebilirlik ve doğruluk oranlarına sahip olması sayesinde son derece tutarlı sonuçları yüksek hassasiyetle verir.
• İki satır ve sekiz karakterlik ekranı ve programlama butonları sayesinde kurulum, hata tespiti ve gerçek zamanlı ölçüm bilgisini izlemek son derece kolaydır.
• Sağlam IP67 gövdesi, ortam ışığına karşı yüksek dayanımı ve farklı sıcaklık değerlerinde dahi son derece tutarlı sonuçlar vermesi sayesinde en zorlu ortam şartlarında dahi doğru sonuçlar vermesini sağlar.
• Gelişmiş dahili algoritmaları sayesinde; çıkış gecikmesi, gelişmiş tetikleme özellikleri ve farklı sensörlerden etkilenmeme algoritmaları gibi üstün özellikleri bünyesinde barındırır.

www.bannerengineering.com.tr