PAYLAŞ

Adını “Industrial Computer Center” kelimelerinin baş harflerinden alan ICC Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. şirketi, Türkiye endüstriyel bilgisayar pazarının en yeni şirketi olarak hizmet vermeye başladı.

Özellikle dünyaca bilinen ASUS markasının endüstriyel bilgisayar şirketi olan AAEON, önemli bir anakart imalatçısı olan IBASE ve Italyan üretici PANEL IT ürünlerinin Türkiye distribütörlüğü ile Panel PC, Box PC, Endüstriyel Tablet PC gibi dayanıklı ürünlerin, Türk kullanıcılar ile  tanışması ICC sayesinde gerçekleşecek.

Endüstriyel bilgisayar kullanıcılarının en önemli ihtiyacı olan, dayanıklı fiziksel yapıyı, performanslı işlemciler ile sunmayı hedefleyen ICC, giriş seviyesi ürünlerde bile yüksek performanslı Intel Celeron J1900 serisi 2.00GHz CPU hızındaki işlemciyi bir standart olarak konfigüre edecek. Yine RAM olarak 4GB RAM giriş seviyesi olarak sunulacak. Bu sayede, kullanıcıların yüksek sıcaklık, titreşim, nem, elektromanyetik etkiler gibi zor şartlar ile sık sık karşılaşılan üretim ortamlarında problemsiz ve performans kaybı olmaksızın çalışma beklentisine yanıt verilmiş olacak.

 

Endüstriyel üretim alanlarında kullanımın yanısıra, tren, metro gibi araçlar ile toplu taşıma araçları için özel çözümler ve reklamcılık sektörü için gereken digital signage cihazları ile de taleplere yanıt verilecek.

 

ICC hakkında daha fazla bilgiye www.icc-turkiye.com sayfası üzerinde ulaşılabilir.