Ana sayfa new products/Yeni Ürünler CAN FD ve CAN İçin Yeni Ixxat Tekrarlayıcı Seriler

CAN FD ve CAN İçin Yeni Ixxat Tekrarlayıcı Seriler

PAYLAŞ

HMS Networks, mevcut Ixxat® CAN köprü ve ağ geçitleri serisine ek olarak şimdi de hem yeni CAN FD hem de geleneksel CAN standartlarını destekleyen dört yeni Ixxat CAN FD tekrarlayıcısını sunuyor.

Tekrarlayıcılar, CAN FD ve CAN bileşenlerinin daha etkili ağaç ve yıldız topolojileri kullanılarak ağa bağlanmasını mümkün kılarken aynı zamanda izdüşüm çizgilerinin uygulanmasını da sağlıyor. Süreç içerisinde herhangi bir ayar yapılması gerekmiyor. Böylelikle de operasyon ve görevlendirme işlemleri kullanıcılar için son derece kolay bir hal alıyor.

Ixxat CAN FD tekrarlayıcıları bakır kablolu ağlar (CAN-CR100 ve CAN-CR300 versiyonları) ve bakır ve fiber optik bağlantı için (CAN-CR110 / FO) iki ve dört kanallı olarak sunulmaktadır. Tüm tekrarlayıcılar, 3 kV’a kadar dayanabilen CAN-CR120 / HV versiyonu hariç olmak üzere 1 kV galvanik izolasyona sahiptir.

Fiber optik versiyonda, elektromanyetik parazitleri yüksek olan mesafeleri köprülemek veya galvanik izolasyon konusunda pek çok ihtiyaç isteyen uygulamalar tasarlamak mümkündür.

Tekrarlayıcılar DIN rayı montajı için ince plastik mahfazalarla geliken CAN bağlantısı terminal vidasıyla gerçekleştirilir.

Yeni Ixxat CAN FD tekrarlayıcıları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için www.ixxat.com/repeater adresini ziyaret edebilirsiniz.