Ana sayfa OTOMASYON OKULU Cobot teknolojileri ve uygulama örnekleri çevrimiçi çözümlerle evinize geliyor

Cobot teknolojileri ve uygulama örnekleri çevrimiçi çözümlerle evinize geliyor

PAYLAŞ

Universal Robots, pandemi döneminde çözüm sunduğu sektörlerin iş akışının sürekliliği için çevrimiçi çözümler geliştirmeye devam ediyor. Universal Robots’un yüksek bütçeli teknoloji ve dijital altyapı yatırımıyla hayata geçirdiği Çevrimiçi Toplantılar, Web Seminerleri, Çevrimiçi Akademi ve Örnek Uygulamalar’dan oluşan çevrimiçi çözümleri, kolaboratif robot otomasyonlarını çevrimiçi platformlara aktarıyor. Paketlemeden cilalamaya, başarı hikayelerinden yeni bir kariyer yolculuğuna fırsat tanıyan Universal Robots’un çevrimiçi çözümleri istenilen her an her yerden takip edilebiliyor.  

İnovasyonun ve cobot teknolojisinin lider şirketi Universal Robots, çevrimiçi çözümleri ile içinde bulunduğumuz pandemiyle birlikte kolaboratif robotları bulunduğunuz yerden tanıma fırsatı sunuyor. Çevrimiçi Toplantılar, Web Seminerleri, Çevrimiçi Akademi ve Örnek Uygulamalar ile kolaboratif robot otomasyonun evlere taşındığı ücretsiz çevrimiçi çözümler, canlı yayın kaçırma sorunu olmadan istenilen her an, her yerden izlenebiliyor.

Çevrimiçi toplantılar sektörlere rehberlik ediyor

Dünyanın 1 numaralı kolaboratif robot üreticisi Universal Robots düzenlediği ‘Çevrimiçi Toplantılar’la, üretim süreçlerini otomasyona dönüştürürken kalite, verimlilik, iş sağlığı ve güvenliği de bir arada sunan cobot’larını tüm dünyaya tanıtıyor. Universal Robots, pandemiye bağlı olarak geçirdiğimiz zor zamanlarda hızlı ve verimli çözümler sunmak için internet üzerinden katılım sağlanabilen çevrimiçi toplantılarla, kolaboratif robotik uygulama projelerini paylaşıyor. Yeni iş fırsatları, eğitim ve faaliyet gösterilen alanı ilgilendiren endüstriyel otomasyonla ilgili konular hakkında şirketlere rehberlik de edilen toplantılarda, üretimde etkin verimlilik için tavsiyelerde de bulunuluyor.

Web Seminerler ile kolaboratif robotları keşfe çıkın

Salgın süresince robotlu otomasyon çözümleri konusunda çözüm sunduğu firmalara ve sektörlere desteğini sürdürmek üzere web seminerler gerçekleştiren Universal Robots, Web Seminerleri ile kolaboratif robotların avantajlarını anlatıyor. Uluslararası üreticilerin ve alanında uzman kişilerin de konuk olarak katıldığı web seminerlerinde cobotları herkes için erişilebilir hale getirmek üzere, Universal Robots cobot’larla üretim süreçlerini anlatarak, otomasyona nasıl geçiş yapılabileceğine ışık tutuyor. Seminerlerde cobot’lar ile Paketleme, Paletleme, Makine Besleme, Cıvatalama, Kaynak, Çapak Alma ve Polisaj, Kalite kontrol, Yapıştırma ve Dağıtma gibi birçok uygulama izleyicilere uygulamalı olarak anlatılıyor.

Çevrimiçi UR Akademi ile 87 dakika cobot programlamayı öğrenin!

Universal Robots yeni nesil cobot’larını kodlamayı ve kullanmayı öğrenmek isteyenler için UR Akademi programı kapsamında çevrimiçi ücretsiz cobot eğitimi imkanı sunuyor. Universal Robots’un insan makine iş birliğine dayalı çalışma konsepti ve ileri teknolojisiyle çeşitli endüstri kollarında kullanıcılara önemli avantajlar sağlayan çalışmaları eğitim hizmetlerine de yansıyor. Geleneksel robotların aksine Universal Robots cobot’ları akıllı telefon kullanan herkesin rahatlıkla öğrenebileceği kolaylıkta ve herkes için erişebilir hale geliyor. Universal Robots internet sayfasından çevrimiçi eğitim imkanıyla dileyen herkes 87 dakika içinde cobot programcısı olabilir. Online eğitimde CB3 ve e-Series olarak her iki robot ailesinin de eğitimi bulunuyor.

Örnek Uygulamalar ile yüzde 400’e varan üretim artışı ilhamınız olsun

Gıda ve tarımdan bilimsel araştırmalara, otomotiv ve yan sanayiden ilaç ve kimya gibibirçok endüstri alanında kullanılan Universal Robots kolaboratif robotların üretimde yer alan uygulama örneklerinden videolar, cobot’ları işletmelerinize neden entegre etmeniz gerektiğine ilham olacak. Üretim süreçlerine cobot’ları entegre ederek yüzde 400’e varan üretim artışı ve binlerce adetlik esnek üretim elde etmeyi başaran şirketlerin hikayelerinin de anlatıldığı online Örnek Uygulamalar’la, cobot’lardan nasıl yararlanacağınıza dair bir başarı öykünüz olacak.

Canlı yayın kaçırma derdi yok

Kolaboratif robot otomasyonundan üretim artışına, yeni bir kariyerden farklı büyüklükteki işletmelerin başarı hikayelerine kadar her şeyiyle cobot teknolojilerinin masaya yatırıldığı Universal Robots çevrimiçi çözümlerini, istediğiniz her yerden ücretiz bir şekilde canlı yayın kaçırma derdi olmadan izleyebilirsiniz.