Ana sayfa Hot topıcs/Güncel Dünya TORK kullanıyor

Dünya TORK kullanıyor

PAYLAŞ

Kontrol vanaları ürün grubuyla 87 ülkede tercih edilen SMS TORK’un bugün sınırları aşan başarısının arkasında Ar-Ge ve teknolojiye yatırım yapmasının yanı sıra yüzde 100 yerli ürünlerle müşterilerine anında ve kesintisiz bir şekilde özel üretim gerçekleştirmesi geliyor. Kurumlara özel ihtiyaca yönelik seri üretim gerçekleştiren SMS TORK ekibi sayesinde haftalarca beklemeye gerek kalmıyor.

Geniş ürün gamıyla her ihtiyaca tek yerden çözüm sunan TORK, müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek öncelikle akışkanı kontrol altına alıyor.

ULUSLARARASI SERTİFİKALAR İLE ÜRETİM

Akışkan kontrolü ürün grupları ve çözümleriyle 87 ülkede tercih edilen TORK, uluslararası kalite sertifikalarıyla kaliteden ödün vermeden üretim yapıyor. TORK ürünleri, bünyesine yeni kattığı SIL 3 belgesiyle emniyet gerektiren uygulamalarda da kullanılıyor.

TORK pnömatik aktüatörler SIL3 belgesi sayesinde seveso kapsamına giren tesislerde kullanılabiliyor. TORK ürünlerini kullanan firmalar hata öngörüsünü aldıkları bilgiler ile yapabiliyorlar.

SIL sadece tek bir ürünü kapsayan yapı değil, komple sistemin hata yapma olasılığının elde edilmesini sağlayan bir yapı. Risk içeren tüm komponentlerin kendi özelinde hata yapma olasılıklarını bildirmesinden dolayı emniyet gerektiren uygulamalarda TORK ürünleri tercih ediliyor.

TORK MARKASININ AVANTAJLARI 

SMS TORK, geniş ürün gamıyla her ihtiyaca tek yerden çözüm sunmasının yanında tamamen ihtiyaca yönelik seri özel üretim gerçekleştirerek haftalarca beklemeden hızlı teslimat sağlayabiliyor. Türkiye genelinde sahip olduğu geniş satış ağı ve bakım – onarım ekibiyle destek sağlayarak hizmetlerini satış sonrasında da sürdürüyor.

TÜRKİYE’DE ÜRETİLİYOR 87 ÜLKEYE ULAŞIYOR 

Pnömatik aktüatör, solenoid vana, patlaç vana, pistonlu vana ve elektrikli aktüatör ürünlerinin imalatını Türkiye’de gerçekleştiren SMS TORK, dünyada 87 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. İhracatta daha etkin rol oynamayı hedefleyen firma, Varnasan firmasını bünyesine katarak küresel vana imalatına da giriş yaptı.