PAYLAŞ

Honeywell akıllı, becerikli, dayanıklı, kullanıcı dostu ve kolay taşınabilen yeni mobil bilgisayarı Dolphin™ 75e’yi pazara sundu. Cebe girebilen küçük tasarımı, kullanımı kolay arayüzleri ile Dolphin™ 75e, işletmelere Windows veya Android işletim sistemi arasında tercih yapabilme esnekliğini tanıyor. 40 yılı aşkın Honeywell deneyimi ile tasarlanan ürün, Windows Embedded 8.1 Handheld ve Android™ 4.4 KitKat platformları üzerinde koşabiliyor. Dolphin™ 75e mobil bilgisayar, iş süreçlerindeki performansı iyileştirmek ve şirketlerin verimliliklerini artırmak üzere tasarlandı.

Honeywell’in becerikli yeni mobil bilgisayarı Dolphin™ 75e işletmelere, artan ihtiyaçlarına bağlı olarak ileride, işletim sistemlerini Windows Embedded 10 Handheld veya Android 5.0 Lollipop’a sorunsuzca yükseltebilmelerine imkan tanıyor. Honeywell, bu yılın ortasında aynı işletim sistemlerini destekleyen diğer ürünleri de pazara sunmayı planlıyor.

D75e_Window_15_PRO3_smallMüşterilerine küresel dünyanın değişen iş ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri ve daha etkin çalışabilmeleri için onlara dünya sınıfı çözümleri sunduklarını belirten Honeywell Scanning & Mobility Genel Müdürü Taylor Smith, “Honeywell müşterilerinin kendilerine has koşullarını, zorluklarını anlıyor, iş süreçlerindeki performanslarını artırabilecek fırsatların neler olduğunu biliyoruz. Hem Windows hem de Android üzerinde çalışan bir ürünü pazara sunmamızın ardında da bu gerçek yatıyor” dedi.

Uygulama geliştirmek isteyen yazılımcılara erken erişim imkanı

Honeywell ayrıca, Bağımsız Yazılım Tedarikçilerinin geleceğin mobil platformları üzerinde çalışacak yazılımları geliştirebilmeleri ve kendi ihtiyaçlarına uygun geliştirdikleri bu uygulamaları test edebilmeleri için erken erişime izin veren bir yazılım geliştirme programını sunmaya hazırlanıyor. Bu program, isteyen yazılım geliştiricilerin ürünün kurumsal müşterilere sunulmasından önce uygulama geliştirmelerine olanak verecek.

D75e_Retail_234On parmağında on marifet

Endüstri lideri mobil bilgisayar Dolphin™ 75e çalışanların, stok ve varlık yönetimi, raf stoku oluşturma, kayıt ve rezervasyon, kalite ve denetim, toplama ve ses yönlendirmeli iş akışları gibi birçok işi aynı anda, üstelik tek bir cihaz ile yapılabilmelerine imkan veriyor.

Şarj etmeden en az bir vardiya çalışıyor

Dolphin™ 75e’yi kullanmak için uzun eğitimlere gerek yok. Kısa bir alıştırma sürecinden sonra Dolphin™ 75e kullanıcılara, cebe girebilen küçük tasarımı, kullanımı kolay arayüzleri ile hızlı ve kolay bir uyum süreci ve üst seviyede bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor. En son pil teknolojisi ve IP67 koruma sınıfı ile güçlenen ürün, en az bir vardiya boyunca şarj etmeye gerek kalmadan çalışabiliyor.

D75e_Retail_262Teknik özellikleri

802.11 a/b/g/n/ac Wi-Fi kablosuz standartlara uygun üretilen Dolphin™ 75e çığır açan Qualcomm® Snapdragon™ 801 ve 2.26-GHz 4 çekirdekli işlemciye, 2 GB RAM hafızaya, 16 GB FLASH belleğe, üniversal eldiven kullanımına izin veren kapasitif dokunmatik ekran özelliğine sahiptir. Çeşitli giriş çıkış modlarına sahip cihaz, çoklu komutları kolayca yapabilme özelliğine sahiptir. Ürünlerin Haziran 2015’ten itibaren sevkiyatına başlanacaktır.