Ana sayfa Hot topıcs/Güncel HES KABLO İŞ ORTAKLARIYLA GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

HES KABLO İŞ ORTAKLARIYLA GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ

PAYLAŞ

Her yıl İstanbul’da düzenlenen ve geleneksel hale gelen Hes Kablo iftarı bu yıl, bölge bayileri, müşteriler, tedarikçiler ve iş ortaklarının katılımıyla Çırağan Sarayı’nda gerçekleşti. İftar organizasyonuna Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak, Hes Kablo Kayseri ve İstanbul yöneticilerinin yanı sıra bölge bayileri, iş ortakları, müşteriler ve tedarikçiler katıldı.

Organizasyon dahilinde açılış konuşmasını gerçekleştiren Hes Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Boydak, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek, “Hes Kablo olarak 2014 yılında başarılı bir performans sergiledik ve 1000 kişilik bir ekiple 1 milyar 210 milyon TL ciro rakamına ulaştık. Son açıklanan İSO 500 sıralamasında 68’inci sırada yer aldık. Bu sıra ile hem Kayseri’den hem de listeye giren Boydak Holding markalarından en büyüğü olduk. Bu başarıdan ve 2004 yılından bu yana Türkiye liderliğimizi pekiştirmekten dolayı mutluluk duyuyoruz” dedi.

hes kablo iftar (2)“Çağın gerekliliklerini yakından takip ediyoruz”

Hes Kablo markasının yakın coğrafyada en çok bilinen marka olduğunu, bunun yanında 130 ülkede ürünlerinin tercih edildiğinin de altını çizen Mustafa Boydak, “Hes Kablo olarak hedefimiz ciromuzu her geçen gün yükseltmenin yanı sıra karlılığımızı da artırmak. Büyük bir yapı olarak çalışanından bayisine kadar ailedeki tüm bireylerin kazanmasıyla sürdürülebilir büyümenin devam edeceğine inanıyoruz. Yatırımlarımız da bu vizyon doğrultusunda hızla devam ederken, tedarik süreçlerimizde de oldukça iyi seviyelere ulaşmış durumdayız. Markamızla pazarın taleplerini iyi dinleyerek, çağın gerekliliklerini yakından takip ederek rüzgar ve güneş enerjisi kabloları gibi ihtiyaç duyulan yeni ürünleri müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

Bekir Irak: “Zayıf akım kablolularını 2016 yılında ürün gamımıza eklemeyi hedefliyoruz”

Organizasyon dahilinde Hes Kablo’nun geçen dönem performansını aktaran Hes Kablo Genel Müdürü Bekir Irak ise, “Geride bıraktığımız yılı hedeflerimize yakın bir performansla bitirdik. Bu yıl ise bölge coğrafyasındaki olumsuzluklardan dolayı daha zor bir yıla adım attık, buna rağmen yatırımlarımıza taviz vermeden devam ediyoruz. Yatırım çalışmalarımız kapsamında ise zayıf akım kabloları grubunu 2016 yılı başlarında ürün yelpazemize dahil etmeyi planlıyoruz. Ayrıca, Hes Kablo olarak yeni açıklanan İstanbul Sanayi Odası ilk 500 firma sıralamasında 11’inci kez Türkiye’nin kablo sektörü lideri olduk. Bu başarıdan dolayı çalışanlarımızı, çözüm ortaklarımızı ve Hes Kablo’ya gönül veren herkese teşekkürü borç biliriz” diye konuştu.